Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Periferie: IP WIFI Kamera

Neregistrovaný

Tazatel: Martin

Znění dotazu: Už tři hodiny hledám úplně jednoduchý návod pro laika na připojení Wifi IP kamery a už to vzdávám,tak se obracím sem.Nevíte někdo nějaký odkaz nebo snad návod jak kamery zapojit a co je vše k tomu zapotřebí.Děkuju moc sem na dně svých sil:-)

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Napiš značku kamery.
    Obvykle je to tak, že je ke kameře dodáván software. Kameru připojíš do PC kabelem, software ji najde. Pak změníš její IP adresu na tu, kterou potřebuješ. Píchneš ji do routeru/switche a zadáš tu adresu do prohlížeče. Ukáže se webové rozhraní, kde je to už intuitivní.

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Ahoj.Díky za odpověď.Nemám ještě žádný tip kamery,potřeboval jsem spíše všeobecné informace.Co je k připojení vše potřeba,jestli jde zaznamenávat kameru na moje PC,nebo je k tomu potřeba speciální rekordér a tak.Sháním na netu všude možně a nějak se nomůžu dopátrat kloudného výsledku:-)

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Ahoj.Díky za odpověď.Nemám ještě žádný tip kamery,potřeboval jsem spíše všeobecné informace.Co je k připojení vše potřeba,jestli jde zaznamenávat kameru na moje PC,nebo je k tomu potřeba speciální rekordér a tak.Sháním na netu všude možně a nějak se nemůžu dopátrat kloudného výsledku:-)

Podobná témata

1. ip kamera
    Od Jindrous01 v sekci Sítě
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-03-2014, 10:21
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-05-2011, 14:15
  3. Web Kamera
    Od Johny86 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 06-11-2010, 13:34
  4. Webkamery: Wifi kamera Vivotek IP7137