Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 19

Téma: Vzhled titulní strany SHW

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Zdravím. Měnili jste nějakým způsobem vzhled homepage magazínu SHW?
    Pokud to má být moderní úprava pak za sebe musím říct, že velmi nepřehledná. V šedé barvě splývají skoro všechny podstatné informace. Chybí mi jakékoliv oddělení souvisejících informací.
    Odpovídat lze po přihlášení

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Nerozumím. Dejte sem prosím screenshot a komentář, co konkrétně Vám přijde nepřehledné.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Věci v kroužku mi přijdou nepřehledné, nejsou něčím odděleny. Barvy celkově (pozadí, texty, posuvníky) velmi splývají. Této změny ve vzhledu oproti "normálu" jsem si všimnul dneska.

Registrace
    May 2006

Ano, dnes byl nasazen nový design Světa hardware po vzoru Digimanie a TV Freaku. Namísto dosavadních nahuštěných informacích ve 3 sloupcích jsou nyní 2 sloupce, které jsou o něco širší (hlavní pro obsah o 100 px, pravý o 50 px).

To, co Vám přijde nepřehledné, mě přijde naopak mnohem přehlednější. Je to o zvyku a o názoru, každý to vidí trochu jinak.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Sommer
    Registrace
    Dec 2007

Za sebe musím říct, že mi nová titulní strana přijde o 100% lepší než stará, která působila možná až archaicky.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Děkuji. Už jsem myslel, že mi blbne zobrazování stránek.

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Je to o zvyku a o názoru, každý to vidí trochu jinak.
    Však píšu jenom za sebe Já se v tom ztrácím. Navrhuji anketu na téma: Jak se vám líbí...

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Sommer Zobrazit příspěvek
    Za sebe musím říct, že mi nová titulní strana přijde o 100% lepší než stará, která působila možná až archaicky.
    Díky za komentář! :-) Musím přiznat, že po provedeném redesignu Digimanie a pak TV Freaku byl pro mě ten starý design SHW už vážně utrpením. Příliš mnoho prvků naráz a díky tomu vlastně nic pořádně vidět a pro náhodné návštěvníky to bylo (na velkých monitorech) už hodně nepřehledné.

Teď máme kódy všech 3 magazínů konečně sjednocené (nejde jen o změnu vzhledu, ale kód byl napsán nově) a další již dílčí úpravy bude možné provádět snadněji, rychleji a s mnohem nižší šancí na nějaké problémy při implementaci. I rychlost načítání se zlepšila.

Je tam pár chybek, ty se ale záhy opraví. Také je na programu vylepšení menu s rubrikami po přejetí kurzorem - ten stávající jednoduchý seznam je jen dočasný.

No a další velká věc na programu už je teď vBulletin zde na fóru :-).

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Ale fórum není pomlácený. Pokud je mi známo, jde pouze o tuto jednu chybějící ikonku v editoru pro psaní příspěvků. Nebo je toho více? Pokud ano, o co dalšího se jedná?

Tomuto opět nerozumím. Co jsi tím chtěl říci? Jaké posty související s magazínem jsou v pořádku a co není v pořádku?

Mimochodem, tohle téma je o novém designu magazínu. Proto pokud chceš rozebírat chybějící ikonku zde na fóru, založ pro to prosím samostatné téma.
    Třeba to haluzácký rozložení napůl jak jsem psal výše (vlevo v buňce příspěvku se mi objevila homepage magazínu, vpravo pak text).

Třeba Víkendové diskuze, linky na SHWally apod.

Myslím, že ikonka je vyřešena (nebo ne?). Jinak třeba horní vyjížděcí roletka by mohla být někde rozpůlená - třeba u monitorů je tam x položek jen podle úhlopříčky a po rozkliknutí jsou výsledky zobrazeny zhruba o stránku níže. Nešlo by dát třeba články "Co byste měli vědět" už přímo do roletky, ale do dalšího sloupce? Případně úplně vyhodit Aktuality aby se nezobrazovaly po rozkliknutí určité úhlopříčky (přičemž by Aktuality mohly být stále přístupné a i na stejném místě jako teď při kliknutí na Monitory)

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Třeba to haluzácký rozložení napůl jak jsem psal výše (vlevo v buňce příspěvku se mi objevila homepage magazínu, vpravo pak text).

Třeba Víkendové diskuze, linky na SHWally apod.

Myslím, že ikonka je vyřešena (nebo ne?). Jinak třeba horní vyjížděcí roletka by mohla být někde rozpůlená - třeba u monitorů je tam x položek jen podle úhlopříčky a po rozkliknutí jsou výsledky zobrazeny zhruba o stránku níže. Nešlo by dát třeba články "Co byste měli vědět" už přímo do roletky, ale do dalšího sloupce? Případně úplně vyhodit Aktuality aby se nezobrazovaly po rozkliknutí určité úhlopříčky (přičemž by Aktuality mohly být stále přístupné a i na stejném místě jako teď při kliknutí na Monitory)
    Třeba Víkendové diskuze, linky na SHWally - co s nimi? Prosím konkrétně, vážně nemám křišťálovou kouli a do hlavy ti nevidím.

Haluz v tvém prohlížečí nemohu diagnostikovat.

Menu po přejetí rubrik - jak jsem psal výše, bude se to v nadcházejících týdnech měnit, teď jde pouze o dočasný stav, aby se neoddalovalo sjednocení designů všech 3 webů (funkční to je).

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od durib
    Jak se vám líbí...
    Nam se libi hrabe Drakula...

Ja 'trpim' ztratou spojiteho podkladu pri vybrani pomoci Ctrl-A, lepe se mi cte svetle pismo na tmavem pozadi. Na foru mam skin dark, ale jde to nastavit i na magazinu? Dosud jsem to obchazel prave Ctrl-A.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: shwa.gif 
Zobrazení: 119 
Velikost: 21.1 KB 
ID: 24038  

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

řekl bych, že to teď vypadá o 100% lépe než stará verze. Aspoň tedy na malých rozlišeních (XGA).

odb odb je offline
    Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od durib Zobrazit příspěvek
    Věci v kroužku mi přijdou nepřehledné, nejsou něčím odděleny. Barvy celkově (pozadí, texty, posuvníky) velmi splývají.
    musim suhlasit. Velmi splyvaju a vsetko sa zlieva do jedneho. Nejasne oddelenie clankov a sekcii. Musim sa viac sustredit aby som vedel oddelit co k comu patri. Tu sivu by zamenil za inu tmavsiu aby to viacej opticky oddelilo jednotlive casti. Sive pismo na sivom podklade, to tiez nieje idelane riesenie.

Podobnou zmenou presiel aj konkurencny diit a tam je to podobne. Pardon horsie, tam to vsetko este viacej splyva a sa tam stracam. Osobne ma to odradza od navstevy diit.
    Tu to smeruje k tomu istemu.

Registrace
    May 2006

Tmavě šedý text byl na světle šedivém podkladě v pravém sloupci i ve starém designu. Grafické oddělování jednotlivých sekcí v pravém sloupci by přidalo další grafické prvky, které chci co nejvíce redukovat, aby co nejvíce vynikalo to hlavní - široký sloupec s články.

Aktuální design webu diit má do aktuálního designu SHW hodně daleko :-) (když neberu v potaz princip dlousloupcového layoutu, který je dnešním standardem).

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Nová grafické úprava se mi celkem zamlouvá. Oproti staré verzi působí svěžeji. V první řadě bych opravil meta tagy, které zůstaly z TV Freaku.

Dále bych navrhoval opticky oddělit některé elementy. Udělal jsem narychlo upravený css, který reprezentuje ideu. Stávající provedení mi přijde moc jednolité. Oči se nemají kde zachytit.

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: www.svethardware.cz - 2012-01-11 - 19h-50m-49s.png 
Zobrazení: 137 
Velikost: 354.3 KB 
ID: 24041

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    Před malou chvílí jsem editoval post a po odeslání se mi vlevo zobrazila homepage magazínu (haluz?)
    Nejsi sám.

Redaktor SHW
    Registrace
    Jun 2009

Já nový redesign hodnotím jednoznačně kladně, stará podoba byla pro mě nepřehledná.

r34ktor: To zvýraznění v pravém sloupci není úplně od věci.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Sluchatka - prehozene strany
    Od Trpasek v sekci Zvukové karty a kodeky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 22-12-2010, 04:18
  2. Chlazení zadní strany základní desky
    Od johny__g v sekci Chlazení
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 13-02-2010, 11:26
  3. Podivný vzhled ikon