Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Problémy s PC (HW/SW): Zamrzani windows s naslednym 0x000000F4 po startu

Neregistrovaný

Tazatel: Petr B

Znění dotazu: Asi pred tydnem mi najednou neslo kliknout na spodni listu, pocitac se zablokoval a hodila se BSOD. Restartoval jsem pocitac a vsechno bylo fajn.

Dneska se mi ale stalo to, ze kdyz zapnu pocitac, zadam heslo a zacnou nabihat windows, tak dolni lista je zase neaktivni, nejde v podstate na nic kliknout a pocitac vypada totalne zamrzle. Behem dvou minut nabehne stejna BSOD s kodem 0x00000f4 (a dalsich par parametru v zavorkach, ale google z nich uz nic nenasel)

Zkousel jsem odinstalovat posledne instalovane programy, provest obnoveni systemu, nic nepomohlo. Pocitac jde spustit na nouzovy rezim, ale po nekolika minutach v nouzovem rezimu presta system postupne fungovat, zaviraji se okna a hodi se stejny BSOD.

Napada vas, kde by mohl byt problem?

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: HDD: HDD SSD OCZ Agility 2, SATA II, 2,5" - 60GB (system), HDD WD Caviar Black, 3,5" SATA III, 64MB - 1TB

Grafika: Nvidia GeForce GTX 560 Ti

CPU Intel Core i5 2500K (3,3GHz, 6MB, socket 1155)

RAM: RAM Kingston HyperX Genesis Grey 2x4GB DDR3 1600 MHz CL9 (KHX1600C9D3X2K2/8GX)

Petr B

Jeste jsem zapomnel dodat, ze pri BSOD se pocitac nikdy nerestartuje. Proces BSOD se zasekne na initializing disk for crash dump

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

V první řadě bych ověřil, zda máš v SSD disku nahrán aktuální firmware. Jsou totiž častou příčinou těchto BSOD.

Podobná témata

1. Zamrzání notebooku při startu Win 7
    Od G.i.k v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-01-2014, 16:00
  2. zamrzani startu win xp
    Od ttemp v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 09-09-2010, 22:46
  3. náhodne zamrzání windows
    Od Mailen v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 10