reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Lagy internetu

Gohan (142)|17.1.2012 19:17
Zdravím, mám takový problém. Čas od času se mi stane, že mi zničehonich začne strašně pomalu načítat stránky atp.. prostě se zpomalí internet a to dost.Poslední dobou mě to i odpojít.

Problém řeším resetováním routeru. Potom je zase vše OK.

Problém je taky v tom, že přítelkyni se to neděje, stává se to jen na mém PC takže jsem vyloučil že by mohlá být chyba v routeru a sháním se spíše po přičině v mém počítači.

Mám notebook Lenovo G555 a router D Link.
zsdx (2098)|17.1.2012 20:31
A jste oba pripojeni pres WiFi?

//Ale no tak, odpovidat otazkou se neslusi :(
Gohan (142)|17.1.2012 21:03
Samozrejme?
VencaX (3686)|17.1.2012 22:16
Zacal bych tim nejzakladnejsim - zkus aktualizovat ovladace wifi karty (pokud vysly nove).
Gohan (142)|18.1.2012 14:10
[quote=zsdx;490092]A jste oba pripojeni pres WiFi?

//Ale no tak, odpovidat otazkou se neslusi :([/quote]
Promin, ale přišlo mi to jako urážka na mou inteligenci :D

Ale omlouvám se, nejspíš se tady obřas takové případy vyskytnnou a poto se nedivím že se pokládají i takové základní otázky.
VencaX (3686)|18.1.2012 14:52
Pokud chápu otázku zsdx dobře, pak se pouze ptal na upřesnění, jelikož to nikde v příspěvku neuvádíš, navíc se vyrábějí pokud vím i routery bez WiFi a to, že je to D-Link to nevylučuje.

Je lepší se vždy odpovídat takovým pro většinu srozumitelným způsobem. Tenhle topic si může přečíst kdokoli klidně o několik let později protože bude mít podobný problém... :idea
zsdx (2098)|18.1.2012 14:54
V poho, ucelem bylo zjistit, zda jeden z notebooku neni pripojen pres kabel. V dobe tvych problemu druhy notes normalne internetuje?
Na zkousku si vypni wifi kartu, pripoj se pres kabel a uvidis. Od toho se pak muzes odpichnout - bud wifi karta (zminene ovladace ci kontrola usazeni) nebo SW.

//VencaX: diky za podporu :)