Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: wifi modul pre laptop Asus pre N pásmo 300Mbit

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Dobrý deň,

Mám jeden počítač Asus A6Je v ktorom je wifi wm3945abg. Potreboval by som tento modul vymeniť za taký, ktorý podporuje N pásmo 300Mbit. Bude
    fungovať korektne karta Intel Centrino Advanced-N 6200 v tomto laptope? Alebo ktorú inú by ste mi doporučili pre N pásmo 300Mbit?

Ďakujem Vám.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Běžet by ti karta měla v pohodě, ale ta nová je "kratší" takže ji nejspíš nebudeš mít jak připevnit. Zkontroluj si, jak daleko od portu máš díry na šroubky.
    Naposledy upraveno uživatelem VencaX: 21-01-2012 v 00:46

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

výborne, výborne, to sa teším. Ešte by som sa chcel poradiť s vecou, prečo ju chcem vlastne meniť. Doma mám router aj pre N pásmo, ale na starej karte využívam len G pásmo.
    V izbe mi však na G pásme sťahuje rýchlosťou 0,8MB/s (kapacita pripojenia je však 3MB/s). Sranda je, že silu signálu ukazuje G pásmo na stave pripojenia 54Mbps, no cucám len 0,8MB/s. Preto rozmýšľam nad tou N kartou, ktorá by mi mala dovoliť cucať celou šírkou pásma, ktoré dovoľuje moje inteové pripojenie.

Avšak jedna zrada - zapojil som do jednu USB N kartu a tá mi v jednom mieste v izbe cucá len tiež rýchlosťou okolo 0,9MB/S (i keď silu ukazuje medzi 120-150MBps). Čo to je za haluz?
    Otázka teda je, či vôbec s novou internou kartou budem schopný surfovať rýchlejšie v danej miestnosti? Čo myslíte?

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-06-2013, 11:34
  2. 5 GHz pásmo
    Od @NUB!5 v sekci Sítě
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 04-06-2013, 21:43
  3. Socket 775: TPM Modul pro desku ASUS
    Od awas v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 04-08-2010, 10:04