Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 70

Téma: Pomoc při výběru vodnika

Nováček Avatar uživatele Ravenek
    Registrace
    Jan 2012

Zboží mám již doma , jen tak jsem zkoušel nasadit hadici na fitinku , no není to nic lehkého .
    Kdy se tam ty hadice nasazují , rvát tam ty hadice , když je blok na desce , bych se bál .
    Jaký je vlastně postup montáže ? Nerad bych něco zkur... už na začátku . Vy už to máte přeci jen vychytaný .
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2011

Normalne tu hadici trochu nahrej zapalovacem pak to pujde jak nic .

Moderátor Avatar uživatele Alphacool Support
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od Ravenek Zobrazit příspěvek
    Zboží mám již doma , jen tak jsem zkoušel nasadit hadici na fitinku , no není to nic lehkého .
    Kdy se tam ty hadice nasazují , rvát tam ty hadice , když je blok na desce , bych se bál .
    Jaký je vlastně postup montáže ? Nerad bych něco zkur... už na začátku . Vy už to máte přeci jen vychytaný .
    Nebude to tím, že ta hadice byla totálně zmrzlá z přepravy ? Pak je tvrdá jak beton...jinak souhlasím, pokud chcete aby byla pružnější, tak stačí trochu zahřát a půjde to lépe.

Holt není to Tygon...

Registrace
    Jan 2012

Kdybych Vám zaslal tuto hadici zpět , vymněnili by jste mi ji za Tygon ? Ono těch pár desetin je znát na ty tloušťce . Ta převlečná matka taky šla hrozně těžce !

Ještě jsem do ní neřízl , mohli by jste ji přibalit k mé třetí objednávce .

Vím , že jsem nováčkem ve vodním chlazení ale zároveň jsem puntičkář , když něco nejde jak má , tak mě to s..e !

Registrace
    Mar 2008

Klidně jí pošlete, není problém...

Registrace
    Jan 2012

Přeji dobrý den

Dnes jsem hadici odeslal .
    Ta kapalina CKC je taky uv blue ? je totiž jiná než jsem měl v objednávce.Mám ve skříni uv zářivku tak chci využít uv efektu .
    A když mi ji pepelka dovezla byla zmrzlá na kost ,není to problém ?

Ještě potřebuji vyřešit nějaké bezpečné vypouštění okruhu .

Registrace
    Mar 2008

Pokud chcete větší UV efekt tak bych tam přidal toto http://www.alphacool.cz/produkt/The_...lear-Blue.html

Co se týká toho vypouštění - ideální kombinace je dát na výstup z pumpy T fitinku a dát tam uzavírací kohoutek, toto http://www.alphacool.cz/produkt/Alph...k_2x_1-4-.html ale skoro mi to přijde i zbytečné...

Registrace
    Jan 2012

To jste mi neodpověděl na otázku k té kapalině CKC , kterou jste mi poslali místo této http://www.alphacool.cz/files/artefa...la_clear_1.jpg ,kterou jsem měl objednanou.
    A ještě k tomu jste mi to ani nedali vědět .

Je to uv blue nebo není , vadí že byla zmrzlá i když by neměla zmrznout .

A k těm přísadám do vody , sám jste psal zde na foru , že tyto přísady do vody jsou na prd a že je lepší koupit kapalinu už namíchanou , tak jak je to ?

Nechci nikoho napadat a nikomu křivdit , ale nemám rád když si ze mě někdo dělá p...l .
    Myslím , že jsem u Vás utratil celkem dost peněz (a ještě se chystám,něco objednat), tak bych prosil o upřímné jednání .

Registrace
    Mar 2008

Hadice dnes dorazily, takže je vyměníme za Tygon.

Co se týká toho CKC - nevím. Výrobce nám je prodává jako náhradu za tu Alphacolu, tak předpokládám, že to má stejné parametry. Poslal jsem dotaz výrobci, uvidíme, co dostanu za info.

K těm přísadám - nedoporučuju barevné přísady, protože ty opravdu za 3 - 6 měsíců prostě zmizí. Toto co jsem navrhnul je POUZE uv přísada, neudělá to žádnou barvu bez UV světla, je to na trochu jiném principu než ty barevné věci a mám vyzkoušeno, že to funguje dlouhodobě OK. Jinak bych to nenabízel a nedoporučoval

Registrace
    Jan 2012

Přeji dobrý den , chci se jen zeptat , bylo by možno do objednávky přidat ještě jeden Aqua Computer Thermometer 1/4" Pass-Through, 2x Alphacool LEDready 5mm Twin - UV a radši ještě jednu CKC, http://www.alphacool.cz/produkt/The_...lear-Blue.html
    Nebude díky tomu delší dodací lhůta ?

Diky
    Naposledy upraveno uživatelem Ravenek: 10-02-2012 v 20:46 Důvod: Hlava děravá

Registrace
    Mar 2008

Aqua computer senzor a CKC je skladem, není problém přidat.

LEDready a Feser ale může být až cca příští týden v pátek takže nevím, jestli budete chtít čekat...každopádně ty LEDky i tu přísadu můžete použít i později, to vodní chlazení lze zprovoznit i bez těhle dvou položek...

Registrace
    Jan 2012

Ok souhlasím .

Dík

Registrace
    Jan 2012

Přeji dobrý den

Mám dotaz ohledně větráků na radiátoru , můžou být na radiátoru na jeho vrchní straně a sát vzduch skrz radiátor ven ze skříně ? Nemají takto nějakou menší účinnost ?
    Ten jeden mi zasahuje do 5,25 pozice a nemohu ji využít . Radiátor je dost široký a nevejde se mi na horu místo těch dvou větráků . Nezacvakl bych ten horní plast .

Díky

Registrace
    Mar 2008

Nasávání od radiátoru je o cca 20% méně učinné než foukání skrz radiátor. Takže spíš bych to řešil buď tím, že by ventilátory foukaly skrz radiátor dovnitř skříně, nebo to udělat tak, aby se nemusela používat ta 5.25" pozice a tedy navadil tam ten přesah radiátoru s ventilátory...

Registrace
    Jan 2012

Přeji dobrý den

Tak že konečně hotovo , vše chodí jak má a hlavně to ticho ! Teploty neuvěřitelné !
    Ještě hlouběji otestuji , doupravím a zašlu foto .

Akorát mám problém s moji uv zářivkou , při montáži radiátoru jsem ji doslova zku...l !
    Nemáte u Vás nějakou dobrou ?

Zatím dík !

Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Pomoc při výběru routeru
    Od yaris1 v sekci Sítě
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-03-2013, 10:27
  2. pomoc při výběru (>_<)y
    Od 8icka v sekci Volná témata
    Reakcí: 4