reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Prezentace Fotek na Ploše

)aguar (235)|24.1.2012 08:25
Ahoj. Mám W7 Ultimate. Chtěl bych aby se na ploše měnili obrázky v intervalu třeba 30 min., 10 s. atd. Jenže problém je v tom, že jsem si všechno nastavil ? vybral složku odkud má čerpat fotky, uložil ale nic se nechce měnit. Mění se jen když to udělám ručně.
Proto by mě zajímalo jestli se má ještě někde něco povolit, nastavit? Stejně tak to nefunguje i u již existujících motivů ve W7.
)aguar (235)|4.2.2012 15:21
Myslel jsem, že by to mohla dělat nějaká služba nebo program. Ale ten spíš ne. Protože mám skoro čisté OS.
Po naběhnutí Windows a plochy se změní jeden obrázek a dál nic. Proto mě to napadlo.
Richmond (8084)|4.2.2012 15:36
Nemáš zapnutý mód "prezentace" (ta umí jen to jedno pozadí)?
)aguar (235)|4.2.2012 17:30
Sice nevím co přesně myslíš, ale mám prostě upravenej profil (jiný barvy oken atd.)
A jako pozadí mám vybráno asi 30 fotek ze složky. Pod tím je napsaný šedě presentace. Ale to změnit nejde.
dddd.png
Richmond (8084)|4.2.2012 17:37
Windows+X -> Prezentace

Šedivě to tam bude pořád (slouží jen jako doplňující informace). Funguje ti správně třeba téma Architektura nebo Krajina? Když klikneš pravým na ploše a pak na další pozadí (nebo tak nějak) tak to normálně změní tapetu? :notsure
)aguar (235)|4.2.2012 17:45
Ne ani jedno to nedělá.
tl. win + x dělá jen nějakej zvuk
Richmond (8084)|4.2.2012 18:23
Já jsem lhal :angel Win+X funguje jenom na notesech :mistake

Takže jestli to chápu tak klikneš na další pozadí a ono to prostě nic neudělá? Máš zapnuté Aero? Máš zvolený napájecí profil Vysoký výkon?
)aguar (235)|4.2.2012 19:18
ha. takže tím vysokým výkonem to bylo a už funguje díky. Tohle by mě nenapadlo.
To je spíš kvůli notebookům ne? A má to opravdu vyší spotřebu nebo se jedná jen o zanedbatelnou hodnotu?
Richmond (8084)|4.2.2012 20:35
V profilu "vysoký výkon" nefungují šetřící funkce (c1e, c'n'q), o kolik to žere víc jsem moc nezkoumal :angel
Každopádně v nastavení profilu se dá nastavit snad i ta změna pozadí (buď změnit profil vysoký výkon a omezit výkon cpu nebo obráceně nastavit multimédia ? v profilu rovnováha nebo jak to tam je - momentálně nesedím u počítače s windows :slug)

A Ď 16x
)aguar (235)|4.2.2012 21:07
Ok. Když tak se v tom ještě prohrabu.
Díky.