reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Utrhnutý jack u sluchátek

Endet (50)|27.1.2012 00:42
Zdravím,

koupil jsem si sluchátka Urbanears (http://sluchatka.heureka.cz/urbanears-plattan/specifikace/)

ale měsíc poté jsem si utrhl jack (konektor).

Ví někdo jaké mám teď možnosti? Je to na reklamaci? Máte někdo tip na opravu sluchátek?

Díky
Salamander (6177)|27.1.2012 02:54
rekl bych, ze kdybys to reklamoval, uhrajou to na nevhodne zachazeni, nebo tak neco (samozrejme za zkousku nic nedas)
A opravna sluchatek kde? Brno, Praha?
Zoidik (1405)|27.1.2012 07:43
Reklamaci bych moc šancí nedával. Utrhnout jack je už teda zhovadilost. Co jsi dělal? Nicméně tohle opraví kdejaký kutil Tim
Endet (50)|2.2.2012 16:12
[quote=Salamander;491232]rekl bych, ze kdybys to reklamoval, uhrajou to na nevhodne zachazeni, nebo tak neco (samozrejme za zkousku nic nedas)
A opravna sluchatek kde? Brno, Praha?[/quote]

Praha, děkuji
Merlin-alfa (49)|2.2.2012 20:23
Opravit si sluchátka je jednoduchý. potřebuješ Páječku a cín.
Koupíš 3.5 mm jack pokud možno stahovací bužírku nebo alespoň černou pásku. Pak napojíš nejsilnější kabel na největší část konektoru a zbylý dva na ty menší.
Jestli ti něco není jasný zkus nejdřív Google.
kevin00 (10238)|2.2.2012 20:48
Oprava sluchátek je velmi jednoduchou věcí. Stačí opájet konce vodičů a připájet na konektor. Při pájení si dej akorát pozor na to, aby jsi vodič dlouho "nenahříval" jinak s Ti rozteče izolace vodiče a poté budou jednotlivé žíly ve zkratu.

Zapojení sluchátek:

Jds (106)|4.2.2012 10:44
Zdarvím utrhnout se může kde co to je pravda.Jednomu známému jsem takhle opravoval HF k Nokii a to je 2,5jack se 4kontakty pošušňáníčko,3ks miší k NTB ktéré mu ukousl jeho kocour domácí mazlícek(včetně kabelu a USB koncovek).Pokud je zapojení jasné a dá se zjistit je to sranda ale,když musí člověk tápat a laborovat tak je to na prd.No asi takhle obyč sluchátaka je práce na max. 15minut.Když to neumíš tak zmermomocni nějakého kamaráda kutila ten jack stojí okolo 10korun to záleží na tom jaký chceš jsou i pozlacený kovový.Zdar a sílu.