reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

MSI- smesovac

makakanakakashy (53)|29.1.2012 14:35
zdravim lidi nechapu cim to je ale skace mi smesovac sam od sebe asi na 20 procent a pak zase na 100 je to dost neprijemne.....at stim hejbu jak chci tak to pochvilce zas zacne skakat nechapu prosim o radu....
Richmond (8084)|29.1.2012 14:39
Jednoduché - MSI používá nejhorší "zvukovky" aka Realtek. Jediné v co bys mohl vkládat naděje je nainstalování aktuální verze ovladačů
r34ktor (7477)|29.1.2012 17:48
Pravděpodobně nějaká běžící aplikace hodnoty dynamicky upravuje (např. Skype). Zkus jejich postupným ukončováním odhalit viníka.
makakanakakashy (53)|30.1.2012 18:37
[quote=r34ktor;491558]Pravděpodobně nějaká běžící aplikace hodnoty dynamicky upravuje (např. Skype). Zkus jejich postupným ukončováním odhalit viníka.[/quote]
no a cim mi to pomuze vetsinou to mam zaple asi z nejakeho duvodu tudiz to potrebuji zaple naraz a bezi mi jen cod a ts3 mozzila a ty systemove zvuky...takze je to tim ts ale driv to neblblo tak nvm co ten realtek blbne..no koupi zvukovku a bude jeste zkusim ty drivery a uvidim
r34ktor (7477)|30.1.2012 18:47
Zkontroluj si nastavení v TeamSpeaku.
makakanakakashy (53)|30.1.2012 19:43
[quote=r34ktor;491700]Zkontroluj si nastavení v TeamSpeaku.[/quote] mel bych hledat neco konretniho? asi nvis co? tvle sem z toho na prasky intgr. pochcanej :P

jinak trochu odbocim kdyztak premyslim o jedne z techto zvuk karet jakou bych mel poridit popr. doporucte jinou dekuji 1. Creative Sound Blaster X-Fi Titanium PCI-E 2. Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio PCI-E ta 1. vyjde trochu draz spis me zajima jestli je vtom nejaky vyrazny rozdil dekuji.
Richmond (8084)|30.1.2012 20:47
Na hry Titanium (má EAX 5.0), Audio má tuším oje*anej chip a AD/DA převodníky (vychází z "budgetové" PCI verze, která už tak byla oje*aná).
makakanakakashy (53)|30.1.2012 21:33
[quote=Richmond;491730]Na hry Titanium (má EAX 5.0), Audio má tuším oje*anej chip a AD/DA převodníky (vychází z "budgetové" PCI verze, která už tak byla oje*aná).[/quote]

oka dik takze na gamesy tu prvni....jinak ten problem je vyresenej ale stejne koupim asi zvukovku ten integr me uz stve :P jo jen sem cetl ze sou nejake problemy s win7 pri instalaci ovladacu nebo co...myslis ze by to melo jit vpoho jo?
Richmond (8084)|30.1.2012 21:43
Dřív byl problém s ovladačema pro 64-bit OS (dost lidí kvůli tomu bralo radši Xonary) takže nechodily Alchemy (EAX akcelerace), já se s tím u Vist a X-Fi Fatal1ty nesetkal takže možná platilo jen u těch nejlevnějších zvukovek, pár problémů se objevilo u těch Audio zvukovek spojených s receivery a reprodukcí Dolby DTS zvuku (ten tuším fungoval pouze při zapnutém ekvalizéru na "Game" a pouze přes analog)