reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

"Pomalá" obrazovka

Moskau3 (59)|2.2.2012 19:50
Zdravím,

mám takový blbý problém. Mám Windows 7 Home Premium 64bit. A prostě když třeba přesouvám složku tak to jde tak sekavě, ale ne úplně ale tak trochu (aero mám skoro vypnutý). Měl jsem XP-čka a tam vše jelo v pořádku. Když koukám na film většinou tak na 6GB tak jede tak sekavě, pod 6GB to jede plynule.. Aktualizace windowsu mám všechny, od grafiky taky, procesoru taky.. Připadá mi jako kdybych neměl nainstalovaný nějaký ovladač nebo plugin, nebo tak něco. Mám monitor LG Flatron E2040S a prostě na XPčkách jsem s tímto neměl problém..
Richmond (8084)|2.2.2012 20:06
Aero jde buď zapnout nebo vypnout, "skoro" neexistuje. Proč stahuješ záplaty? Monitorem to fakt nebude. Jak mámě vědět co jsi si instaloval (zpomalovací plugin)? Jo a sestavu si vycucáme z prstu :rolleyes:
Moskau3 (59)|2.2.2012 20:16
[quote=Richmond;492110]Aero jde buď zapnout nebo vypnout, "skoro" neexistuje. Proč stahuješ záplaty? Monitorem to fakt nebude. Jak mámě vědět co jsi si instaloval (zpomalovací plugin)? Jo a sestavu si vycucáme z prstu :rolleyes:[/quote]

No já vypnul třeba takový věci jako "Postupné hasnutí nabídek po výběru položky" v kartě "Vizuální efekty".

Moje sestava: http://upnito.sk/imgresize.php?id=c49a525e7add111c823e4aa2fb014e0b&ms=728