reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém se satelitní kartou

agnus (15)|3.2.2012 22:29
Nainstaloval jsem do PC satelitní kartu Skystar 2, k čemuž jsem použil driver ze stránek výrobce karty. Nic nenasvědčovalo tomu, že by s instalací byl nějaký problém. Přehrávač ProgDvb však satelitní kartu nenalezne (na rozdíl od Tv karty Leadtek, která je rovněž v PC nainstalována), ani další přehrávač ji nenašel. Ve správci zařízení jsem nalezl satelitní kartu v položce síťové adaptéry. Očekával bych, že se bude nacházet v položce řadiče zvuku, videa a her - jako je tomu u tv karty. Používám OS WINDOWS 7, 32 bit.
durib (1141)|3.2.2012 22:44
Odinstaluj a znova nainstaluj.
Našel jsem něco zde: http://www.slunecnice.cz/tipy/karta-skystar-3/
StD (1963)|3.2.2012 23:24
[quote=agnus;492268]...Ve správci zařízení jsem nalezl satelitní kartu v položce síťové adaptéry. Očekával bych, že se bude nacházet v položce řadiče zvuku, videa a her - jako je tomu u tv karty. Používám OS WINDOWS 7, 32 bit.[/quote]
Pod W2K mi ta karta přesně takto fungovala - jako TVkarta tam byla ještě PCTV Pro (Pinnacle) - a nebyl s tím problem. Ano, fungovala jako síťovka. Momentálně ji mám vyndanou v šupliku (je jako záloha, kdyby zase chcípnul slavný napájecí adapter externího STB Dreambox, který mám připojený také přes LAN a Linux...). Ověřit možno. Problem ti může dělat jen ten monopolista M$ se svým sedmým nepodarkem 64bit OS.