Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 63

Téma: Doporučte zdroj

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Dobrý den,

rozhoduji se mezi:

http://www.alfacomp.cz/php/product.p...508O0V41NL18BF
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...508O0V41NL16QJ

pro:

i5 2500@4,1Ghz
    ga-z68x-ud3p-b3
    8GB RAM 1333Mhz 1.5V
    GTX 560 OC
    2× 1TB HDD
    1×dvd mechanika
    1× ctecka karet
    4× ventilatory

Dekuji za pomoc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Mar 2008

Tedka to máš zapojený na jakém zdroji?
    U toho Fortronu je jediný + ,že má malinko silnější větev +12V,SS má zase lepší účinnost,6+2 a 6pin.
    Osobně bych bral SS S12II 520W,stál 15kil,ted je za 17 asi.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Souhlas s Lavjoyem. Vzal bych také S12IIku.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Momentálně to táhnu na: Fortron Blue Storm II 500W, který je starý +- rok a půl. Bohužel poslední 2 měsíce mě neskutečně trápí ventilátor v tom zdroji.. neskutečně klepe, vrže - zkrátka vydává zvuky jako malá cirkulárka a to i bez zátěže. Na výměnu se přiliš necítím a vůbec nemám rád takové "domácké" úpravy.. a tak ho nejspíš pošlu do kytek.

..a co se týče vašich doporučení, bohužel je pro mne rozdíl 1000 a 1700,-Kč

Banned
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od Fuckaroo Zobrazit příspěvek

..a co se týče vašich doporučení, bohužel je pro mne rozdíl 1000 a 1700,-Kč
    Zas,je to kvalitní zdroj,má větráček ovládaný termoregulací,takže fakt tichý.Já osobně jsem nespozoroval hluk ani v zátěži.

edit:Když pohledáš trochu,tak najdeš i za 15kilíček http://zdroje.heureka.cz/seasonic-s12ii-520/

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

takže http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4508O0V41NLWXU ? Ok, budu o tom přemýšlet. Děkuji.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Dobrá tedy, čistě orientačně.. jak přesně by probíhala výměna toho fanu v BSII (nevím zda je tam 2-pin konektor nebo je to připájeno k desce) a dále jaký ventilátor (co nejlevnější a nejlépe osvětlený modře) byste mi doporučili? http://www.alfacomp.cz/php/index.php...5L14507N0BU0CK

edit: především by měl být tichý, dostatečně zdroj chladit a taky by mohl nějakou chvíli vydržet..
    Naposledy upraveno uživatelem Fuckaroo: 05-02-2012 v 19:25

Banned
    Registrace
    Mar 2008

Tenhle a zapojíš ho do desky,víc se o něj starat nemusíš.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

do zakladni desky nebo do desky toho zdroje? Pokud do zakladni desky, tak by to znamenalo, ze ten stary normalne ucvaknu a zaizoluju? Zdroj to nepozna a bude normalne fungovat? A dalsi vec.. mam konektor sys_fan a pwr_fan - je potom rozdil napr. v otackach nebo tak?

+pokud budu zapojovat ten novy ventilator na zakl.desku s tim, ze kablik protahnu spolecne s kabelama ze zdroje, tak se mozna stane to, ze mi to nedosahne.. protoze mam pripojeny intake a outtake ventilator a jediny volny konektor co mi zbyva je pwr_fan ,ktery je uprostred na prave strane desky.

Banned
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od Fuckaroo Zobrazit příspěvek
    do zakladni desky nebo do desky toho zdroje? Pokud do zakladni desky, tak by to znamenalo, ze ten stary normalne ucvaknu a zaizoluju? Zdroj to nepozna a bude normalne fungovat? A dalsi vec.. mam konektor sys_fan a pwr_fan - je potom rozdil napr. v otackach nebo tak?

+pokud budu zapojovat ten novy ventilator na zakl.desku s tim, ze kablik protahnu spolecne s kabelama ze zdroje, tak se mozna stane to, ze mi to nedosahne.. protoze mam pripojeny intake a outtake ventilator a jediny volny konektor co mi zbyva je pwr_fan ,ktery je uprostred na prave strane desky.
    Do základní desky.ANO.ANO.NE

Existují prodlužky třeba....
    Jinak nemusíš nastavovat otáčky pokud vemeš ten Enermax,tak je tichý i při cca 1000rpm,což bude real

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Omlouvám se, že to tak protahuju.. ale chci si být 100% jistý. Děkuji za Váš čas.

a naposledy pro jistotu si to shrnu.. koupím ten enermax+prodlužku, otevřu zdroj - ustřihnu starý ventilátor/zaizoluju - namontuju nový, připojím ho na zákl.desku a mám hotovo?

Registrace
    Feb 2008

U Blue Stormů je hlahol ventilátoru běžná věc.
    Osobně bych ventilátor nechal zapojený ve zdroji a nezapojoval bych ho do základní desky. Základní deska není schopna měřit teplotu ve zdroji a podle toho regulovat otáčky ventilátoru. Musel by jsi ho z preventivních důvodů nechat bez regulace běžet na plné otáčky. Vůbec bych se tím nezaobíral a připojil ho do zdroje.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

moment, pripojil do zdroje.. jeste jsem ho nemel otevreny, takze nevim zda je pripojen klasickym 2- nebo 3- pinem ci je na tu desku nejak pripajeny.. jak bych to potom tedy mel realizovat?

Registrace
    Feb 2008

Červený vodič připojíš na červený vodič, černý vodič na černý vodič a žlutý vodič nezapojíš

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

nebude tam nejaky problem s rozdilnym napetim tech ventilatoru? zkratka, jste si jist tim, ze mi ten ventilator doporuceny lavjoyem bude urcite fungovat ?

Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Doporučte tichý zdroj
    Od joe123 v sekci Zdroje
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 03-10-2011, 16:38
  2. Doporučte prosím zdroj k tomuto HW
    Od pepos01 v sekci Zdroje
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 17-09-2010, 22:10
  3. Doporučte zdroj pro sestavu