Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jakou značku myši máte?

Hlasujících
416. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • A4

50 12.02%
  • Genius

66 15.87%
  • Logitech

156 37.50%
  • Microsoft

65 15.63%
  • Razer

42 10.10%
  • Jinou

37 8.89%
Strana 12 z 19 PrvníPrvní ... 21011121314 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 284

Téma: Jakou používáte myš?

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

ja mam tuhle http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45529

a jsem maximalne spokojeny kdybych si mel koupit novou tak urcite zase tuhle :-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2007

Aktuálně nějaký starší Genius (už ani přesně nevim jak se jmenuje
    ale při výměně budu uvažovat o Logitechu

Občasný diskutér Avatar uživatele Dwarlin
    Registrace
    Mar 2008

Logitech G5, spokojnost uplne dokonala...podlozku mam Sharp, o rozmeroch 60x40 cm a nemam v plne ani ju nejako zostrihavat...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Já používám, která mi padne pod ruku ;-) Jinak Logitech MX510, už třetím rokem.
Zobrazení: 152 
Velikost: 94.8 KB 
ID: 4302  

Občasný diskutér Avatar uživatele Marty363
    Registrace
    Apr 2008

JTak moji oblibeno značkou je Logitech.Tak před 3. měsici jsem měl nějakou Logitech(už si nepamatuju model) celkem obstojná akorád že mi ji kamarad na LAN-party rozbil tak sem si musel sehnat rychle nějakou myšku co ma 2000dpi a neměl jsem moc money tak sem si koupit A4 X-718F a naprostá spokojenost krasně padne do ruky,přesná a hesky jezdí po stole a navic za vybornou cenu.Řek bych že A4 se kvalitou vyrovna jak Geniusu a Mrkvosoftu tak aj Logitechu... Doporučuje všem co chcou kvalitní myš za malo peněz(dnes jde sehnat za 600)

BTW lol tak to je cool obrazek to se jen tak nevidí

Nováček Avatar uživatele spissa
    Registrace
    Apr 2008

jednoznacne logitech G5

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Mám s myšma v poslední době problém. V r. 1995 jsem koupil za tehdy šílených 950,- Kč myš Logitech Pilot mouse a ta byla ze všech co jsem vyzkoušel nejlepší. Na PC pracuji hlavně v CAD aplikacích a potřebuji myš s jemnými tlačítky, abych při stisknutí myší "neujel".. Tahle to splňovala ze všech nejlépe, a navíc má rozměry 113x62x33mm což mi max vyhovuje. Je to ale jen kuličková myš s malým rozlišením a na seriové rozhraní (com1), což je již dnes pasé. Další myš stejné značky pro PS2 již byla designově předělaná a na pendrek. Myš jak pro kováře a tlačítka jak by smet. Takže nyní dočasně používám optickou Geniusku a ta při docela příjemném designu má poněkud tvrdší stisk kolečka - tlačítka, a tahle mechanická vlastnost není v recenzích a diskuzích vůbec hodnocena. Protože jsou dražší myši většinou zabaleny ve svařeném "pouzdře" není možno si to v obchodě vyzkoušet a jak říkám, tady o tom není zmínka, abych získal nějakou představu. Mám chuť koupit Razer Krait (má podobný design a velikost jako ta původní Logitech) , ale nevím nic o odporu tlačítek. Má ji někdo a může sem něco napsat?

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od pkey Zobrazit příspěvek
    Mám s myšma v poslední době problém. V r. 1995 jsem koupil za tehdy šílených 950,- Kč myš Logitech Pilot mouse a ta byla ze všech co jsem vyzkoušel nejlepší. Na PC pracuji hlavně v CAD aplikacích a potřebuji myš s jemnými tlačítky, abych při stisknutí myší "neujel".. Tahle to splňovala ze všech nejlépe, a navíc má rozměry 113x62x33mm což mi max vyhovuje. Je to ale jen kuličková myš s malým rozlišením a na seriové rozhraní (com1), což je již dnes pasé. Další myš stejné značky pro PS2 již byla designově předělaná a na pendrek. Myš jak pro kováře a tlačítka jak by smet. Takže nyní dočasně používám optickou Geniusku a ta při docela příjemném designu má poněkud tvrdší stisk kolečka - tlačítka, a tahle mechanická vlastnost není v recenzích a diskuzích vůbec hodnocena. Protože jsou dražší myši většinou zabaleny ve svařeném "pouzdře" není možno si to v obchodě vyzkoušet a jak říkám, tady o tom není zmínka, abych získal nějakou představu. Mám chuť koupit Razer Krait (má podobný design a velikost jako ta původní Logitech) , ale nevím nic o odporu tlačítek. Má ji někdo a může sem něco napsat?
    čau. Já v práci (též pro CAD) používám Razer Diamonback. Podle vzhledu se moc od Razer Krait neliší...teda mne přijde,že téměř vůbec.. A nemůžu si na ni stěžovat. Tedy přesnějí, používal jsem ji dříve doma,ale na hry se moc nehodí , tedy mne ne. Protože je až moc citlivá a je prostě malá (a to mám ,,standartní ruce,, , nejsem velikán ) a nahradil jsem jí MS IE 3.0. Ale na CAD je Razer Diamonback přesný....

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

Momentálne používam Microsoft Mouse Optical, standardna mys od MS, za cenu cca. 280SK je to asi to najlepšie čo môže človek dostať, takže spokojnosť. Ale pokukávam po Logitech MX 518 to je osobne môj favorit

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

kdysi dávno IE3.0, pak dva roky MX1000 a teď G9.... ta je to nej s čím jsem hrál, mám menší ruce, takže mi právě ta G9 sedne dokonale.

Starousedlík SHW Avatar uživatele crasher.km
    Registrace
    Aug 2007

mno ...začínal jsme na optik pilotu od logitechu (tehdá nějakých 900kč myš) ,pak razer magma , logitech MX610 a teď nějakou laserovou sračku ,co dává asus k ntb (taky logitech )...co jsem měl tehdá na DINku už si fakt nepamatuju (ale taky logitech to vím )

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

K citlivosti tlačítek myši. Zkusil jsem zatížit tlačítka na původní Logitech Pilot jenom jednoduše závažím zhruba v místě, kde tlačítko ovládám prstem. Výsledek- všechna 3 tlačítka cca 40gramů. Stejným způsobem jsem to zkusil na levné GeniusNetScroll a na kolečko jsem musel použít závaží více než 200 gr. Na na levé a pravé tlačítko cca 100 gr. Jak je vidět, jsou to pořádné rozdíly, ale nikdo to nehodnotí. Myslím, že to je jeden z hlavních parametrů. Těch 40 gr. je velmi jemný stisk, nikoli však nekontrolovatelný. 200 gr. na kolečku je již hrůza a 100 gr. by byla slušná hodnota, která zajistí jak bezpečné rolování tak ovládání třetího tlačítka bez prokliku a ujíždění kurzoru.
    Naposledy upraveno uživatelem pkey: 25-05-2008 v 14:31

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od noegoncz Zobrazit příspěvek
    čau. Já v práci (též pro CAD) používám Razer Diamonback. Podle vzhledu se moc od Razer Krait neliší...teda mne přijde,že téměř vůbec.. A nemůžu si na ni stěžovat. Tedy přesnějí, používal jsem ji dříve doma,ale na hry se moc nehodí , tedy mne ne. Protože je až moc citlivá a je prostě malá (a to mám ,,standartní ruce,, , nejsem velikán ) a nahradil jsem jí MS IE 3.0. Ale na CAD je Razer Diamonback přesný....
    V jiném vlákně někdo napsal, že razer má tvrdší kolečko. V posledním příspěvku jsem psal o zkoušce závažím. Můžeš to nějak porovnat? Nebo je pravda, že má razer tvrdší kolečko?

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

A4tech x-750bf, bezkonkurencne cena/vykon,i na CAD

Strana 12 z 19 PrvníPrvní ... 21011121314 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. uTorrent jakou verzi používáte ?
    Od Swep v sekci Internet
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-12-2011, 19:58
  2. Monitor s jakou technologií používáte u svého PC?
    Od husky14 v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 21-07-2011, 13:49
  3. Myši: Jakou používáte podložku?
    Od Fipkus17 v sekci Periferie
    Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 11-03-2010, 21:45
  4. Radeony: Jakou grafickou kartu ATi používáte?
    Od Smeli v sekci Grafické karty
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 06-01-2010, 17:33
  5. GeForce: Jakou grafickou kartu NVIDIA používáte?
    Od Smeli v sekci Grafické karty
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 03-08-2009, 12:50