Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Jakou značku myši máte?

Hlasujících
416. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • A4

50 12.02%
  • Genius

66 15.87%
  • Logitech

156 37.50%
  • Microsoft

65 15.63%
  • Razer

42 10.10%
  • Jinou

37 8.89%
Strana 2 z 19 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 284

Téma: Jakou používáte myš?

Nováček Avatar uživatele RainMakeR
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Mr.Nigga
    Microsoft Laser Mouse 6000 a nemůžu si ji vynachválit
    o té jsem taky uvažoval a ještě o Genius 525 Ergo.jenže je neměli.Ale ten Mrkvosoft se mi aji líbil jenže sem četl diskuzi na CzC a prý nic moc na hry tak jsem neriskoval a 400 si doplatil a bylo vyrazorováno
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele Wolferine
    Registrace
    May 2006

Microsoft Wireless IntelliMouse Explorer 2.0A ...mam ji rad

Nováček Avatar uživatele Squish
    Registrace
    May 2006

Logitech MX510, vše ok až na ten lesklej povrch kdy tam zůstávaj mastný fleky po ruce Musí se holt často leštit.

Nováček Avatar uživatele aless
    Registrace
    May 2006

Přes 2roky používám Logitech MX900 a asi u ní ještě zůstanu naprosto vyhovuje.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

pouze Logitechy, sice starsi, ale me staci. MX700, MX500... mel jsem i geniuse, ale nezvladal ani pohyb ve windows :-D

Nováček Avatar uživatele panVetvicka
    Registrace
    May 2006

Ted mam MX518, mel jsem moznost pouzivat i MX510 - osobne nevidim rozdil, ale obe jsou super, Razery jsou pro me moc maly.

BTW: Zdravim RainMakera -> GP -> CoD -> HQ -> rulezz

Nováček Avatar uživatele cuciacik
    Registrace
    May 2006

MX 510 a f poho! predtym som mal Genius a Microsof ale za moc to nestalo

Občasný diskutér Avatar uživatele Abel
    Registrace
    May 2006

ja mam Razer Copperhead Blue s podlozkou Razer eXactMat a nemuzu si stezovat. myska je velice lehka, pohodlna, na te podlozce to pekne lita... super pri hrani CS:S a CS 1.6.

je to sice trosku drazsi kombinace, ale stezovat si nemuzu.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Abel
    ja mam Razer Copperhead Blue s podlozkou Razer eXactMat a nemuzu si stezovat. myska je velice lehka, pohodlna, na te podlozce to pekne lita... super pri hrani CS:S a CS 1.6.

je to sice trosku drazsi kombinace, ale stezovat si nemuzu.
    Vcera jsem si poridil tu samou mys (ale v zelenem provedeni) a zatim jsem spokojen. Bal jsem se aby mi dobre sedela v ruce, ale po chvilice seznamovani to nakonec vyslo a ted uz ji prohanim jak to jen jde. Ze zacatku jsem ji prohanel po povrchu "control", zda se mi, ze je mnohem hrubsi, tzn. neni tak jemny jako druha strana ("speed"), ktery vubec moje genuiska pred tim nezvladala, ale laser si s tim snad poradi, teda doufam . Protoze jsem si vzpomel az vecer kdyz jsem sel uz spat, ze tato podlozka (eXactMat) me dve strany. Takze dnes ji zase poradne provetram na novem povrchu.

to Abel: Jak jsi falshoval firmware ? Ja jsem si stahl z netu ovladace a proste je instnul. Pak kdyz jsem se podvial co control panelu, tak tam byl firmware stejny, ktery byl obsazen v ovladacich. Ptam se proto, ze jsem na CzC v diskuzi cetl, ze musis pri flashovani drzet to spodni cerne tlacitko a jeste tu mys vypojit z USB, ale nic takoveho sem nedelal, tak nevim. Jakou mas s tim zkusenost ?

Nováček Avatar uživatele Gabelhirsch
    Registrace
    May 2006

cca dva roky na Microsoft Wireless IntelliMouse Explorer 2.0A. výdrž perfektní, ergonomie dokonalá, zpracování super ALE přesnost hrozná a rychlost pohybu příšerná. asi se vrátím zpět ke kabelu a tentokráte bych zkuil něco od logitechu asi mx518 na práci i hry.

Nováček Avatar uživatele panVetvicka
    Registrace
    May 2006

Jj, na hrani dneska asi jedine Logitech nebo Razer, vyzkousej si nekde, ktera ti lip sedne do ruky, pze je v tom dost rozdil, coz je ovsem dobre - aspon si vybere kazdej

Edit: vlastne uz ani na praci bych zadnej sunt nebral, v praci mam Genius NetScroll+ a nekdy je to docela peklo

Citace Původně odesláno od Gabelhirsch
    cca dva roky na Microsoft Wireless IntelliMouse Explorer 2.0A. výdrž perfektní, ergonomie dokonalá, zpracování super ALE přesnost hrozná a rychlost pohybu příšerná. asi se vrátím zpět ke kabelu a tentokráte bych zkuil něco od logitechu asi mx518 na práci i hry.
    Naposledy upraveno uživatelem panVetvicka: 12-05-2006 v 15:05

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od panVetvicka
    Jj, na hrani dneska asi jedine Logitech nebo Razer, vyzkousej si nekde, ktera ti lip sedne do ruky, pze je v tom dost rozdil, coz je ovsem dobre - aspon si vybere kazdej
    S tim souhlasim, ze nejlepe je si pred tim nez si koupite vyzkouset. Ale podle meho nazoru co jsem tak vypozoroval, tak logitech je spise pro vetsi ruce (tlapy ) a razer naopak pro mensi (tlapky ), protoze je dost uzky. Ja mam razera, sice mam dlouhe prsty, ale uzsi ruku.Myslim, ze by mi mxXXX take sedel, ale zase bych tam nemel kam schovat malicek jako muzu u razera.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Zatím Logitech optical mouse. Tu základní verzi, ale budu si pořizovat zřejmě Logitech MX1000, nebo mozna Razra s 1600dpi a rychlym snimanim.

Nováček Avatar uživatele blbec
    Registrace
    May 2006

Mal som Genius NetScroll Optical a bola dost hrozna - dost casto "ustrelil" kurzor pri beznej praci vo Windows a v hrach to bolo este horsie.

Nasledujuca mys Microsoft Basic Optical bola len o trosku lepsia nez predchadzajuca Geniuska.

Sucasna mys je Logitech Premium Optical BT58 mi vyhovuje aj pri castejsom pouzivani a hry sa s nou hraju velmi slusne.

Nováček Avatar uživatele Gabelhirsch
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od panVetvicka

Edit: vlastne uz ani na praci bych zadnej sunt nebral, v praci mam Genius NetScroll+ a nekdy je to docela peklo
    no právě je problém, že mi nesedí žádná jiná než ms. pro mě je to subjektivně naprostej orgasmus mít to v ruce, bohužel pracovat se s tím (natož hrát) moc nedá. kéž by to mělo střeva logitech... ale ms periferie umí, to je známá věc

Strana 2 z 19 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. uTorrent jakou verzi používáte ?
    Od Swep v sekci Internet
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-12-2011, 19:58
  2. Monitor s jakou technologií používáte u svého PC?
    Od husky14 v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 21-07-2011, 13:49
  3. Myši: Jakou používáte podložku?
    Od Fipkus17 v sekci Periferie
    Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 11-03-2010, 21:45
  4. Radeony: Jakou grafickou kartu ATi používáte?
    Od Smeli v sekci Grafické karty
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 06-01-2010, 17:33
  5. GeForce: Jakou grafickou kartu NVIDIA používáte?
    Od Smeli v sekci Grafické karty
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 03-08-2009, 12:50