Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jakou značku myši máte?

Hlasujících
416. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • A4

50 12.02%
  • Genius

66 15.87%
  • Logitech

156 37.50%
  • Microsoft

65 15.63%
  • Razer

42 10.10%
  • Jinou

37 8.89%
Strana 4 z 19 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 284

Téma: Jakou používáte myš?

Čestný člen Avatar uživatele Zdeněk Kabát
    Registrace
    May 2006

Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0, ta se odporoučela před rokem a půl, po ní IntelliMouse Explorer 4.0A (OEM) a k notebooku Wireless Notebook Optical Mouse 4000 v1.0 taktéž od Microsoftu. Za ty peníze pro nehráče IMHO ideální.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Kovač
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Zdeněk Kabát
    ...po ní IntelliMouse Explorer 4.0A (OEM)...
    Co mam zkusenosti a ohlasi od lidi tak IE 4 ma hodne spatne tlacitka, ktera po pul roce az roce (dle pouzivani) proste odejdou... resp. obvykle leve co je nejvice pouzivane.
    Me se stalo presne to ze odeslo leve tlacitko, presel jsem na Logitech MX 518 a je to OK. Navic mi pride ze pohyb je daleko lepsi.

Čestný člen Avatar uživatele Zdeněk Kabát
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Pavel Kovač
    Co mam zkusenosti a ohlasy od lidi tak IE 4 ma hodne spatne tlacitka, ktera po pul roce az roce (dle pouzivani) proste odejdou... resp. obvykle leve co je nejvice pouzivane.
    Me se stalo presne to ze odeslo leve tlacitko, presel jsem na Logitech MX 518 a je to OK. Navic mi pride ze pohyb je daleko lepsi.
    Bez jednoho měsíce ji mám dva roky a levé tlačítko mi začlo malinko zlobit asi dva měsíce zpátky. Jasně že to není nesmrtelná myš, nicméně používám ji poměrně dost (kolem 6 hodin denně u počítače - internet, Photoshop, Hledání min :-), takže ta životnost je slušná. Až se mikrospínač odporoučí úplně, asi do ní půjdu zase, protože poměr cena/kvalita/životnost mi vyhovuje. Jo a ještě teda nemusí každému vyhovovat kolečko, trochu se poviklává, ale funguje spolehlivě a používám i rolování do stran (ve hrách by bylo problémové).

Nováček
    Registrace
    May 2006

IE4 mi pride horsi nez IntelliMouse Explorer 3.0 kterou jsem si nemoch vynachvalit,IE4 sem sice mel v ruce jenom na pul hodky ale nebyli jsme kamaradi

Nováček
    Registrace
    May 2006

Používám Genius bezdrát GM-04010A/T

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Kovač
    Registrace
    May 2006

Bez jednoho měsíce ji mám dva roky a levé tlačítko mi začlo malinko zlobit asi dva měsíce zpátky. Jasně že to není nesmrtelná myš, nicméně používám ji poměrně dost (kolem 6 hodin denně u počítače - internet, Photoshop, Hledání min :-), takže ta životnost je slušná. Až se mikrospínač odporoučí úplně, asi do ní půjdu zase, protože poměr cena/kvalita/životnost mi vyhovuje. Jo a ještě teda nemusí každému vyhovovat kolečko, trochu se poviklává, ale funguje spolehlivě a používám i rolování do stran (ve hrách by bylo problémové).
    Asi mas stesti. Jen mi zustava zahadou proc MS neudelal inovovanou verzi dkyz o tehle problemech musi vedet. Treba na to vyjde zaplata co si stahnes z update.microsoft.com :-)

Obyvatel SHW Avatar uživatele SmartMole
    Registrace
    May 2006

No já ji už měnil dvakrát...jednou po půl roce a pak po roce! :-)
    Už se teším až odejde znova a koupím si něco lepšího! :-)

Nováček Avatar uživatele Quakes
    Registrace
    May 2006

Dlouho jsem měl Logitech dual optical (má 2 snímače, mám stále jako záložní), teď už něco přes rok používám Logitech MX 518 a naprostá spokojenost.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Mám Microsoft IntelliMouse Explorer 3.0 a jsem maximálně spokojen,nejlepší model od Microsoftu.

Nováček Avatar uživatele Coroner
    Registrace
    May 2006

mám 5-ti tlačítkovou Genius netscroll+, ale už je na cestě MX518. U toho geniuse mi začlo zlobit kolečko, sem tam se pootočí o pozici jak se mu zachce.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Microsoft Laser Mouse 6000 OEM ! Ma to nejlepsi kolecko jake jsem zatim mel moznost na mysi vyzkouset ! jisty stisk, docela dost tuhe a relativne tezke scrollovani s "cvakanim". pro me laska na prvni dotek

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Mám 2, jednu Genius optiku (typ si nepamatuju) k pracovnímu NB a pak jednu hooooodně starou A4tech (kulička, 2 scroll kolečka do T), funguje už tak 5 let a stále bez problémů...

Nováček Avatar uživatele [CZ]mike
    Registrace
    May 2006

2x IE4.0 u obou mi odeslo leve tlacitko! Rozebral jsem ji ,misto pod mikrospinacem(a jeste pod PCB) sem podlozil kouskem kuze z pasku - je to OK.

//použivám je již 2 roky

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Mys nemam hmm ale kebyze si mam mys kupit tak asi razor abo logitech ale inac pouzivam klavesnicu a wacom tablet intuos 2 A4 format uplna parada aj na hry okrem akcnych ale generals sa s tym hra nadherne

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

MS Wireless IE 2.0 a kabel uz nikdy nechci ani videt Ted planuju MX 610

Strana 4 z 19 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. uTorrent jakou verzi používáte ?
    Od Swep v sekci Internet
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-12-2011, 18:58
  2. Monitor s jakou technologií používáte u svého PC?
    Od husky14 v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 21-07-2011, 12:49
  3. Myši: Jakou používáte podložku?
    Od Fipkus17 v sekci Periferie
    Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 11-03-2010, 20:45
  4. Radeony: Jakou grafickou kartu ATi používáte?
    Od Smeli v sekci Grafické karty
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 06-01-2010, 16:33
  5. GeForce: Jakou grafickou kartu NVIDIA používáte?
    Od Smeli v sekci Grafické karty
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 03-08-2009, 11:50