Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jakou značku myši máte?

Hlasujících
416. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • A4

50 12.02%
  • Genius

66 15.87%
  • Logitech

156 37.50%
  • Microsoft

65 15.63%
  • Razer

42 10.10%
  • Jinou

37 8.89%
Strana 8 z 19 PrvníPrvní ... 67891018 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 106 až 120 z 284

Téma: Jakou používáte myš?

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Smeli
    Přecházel jsem ze Superriora od geniusů a je to jako srovnávat favorit s octávkou Jen mně mrzí, že jelikož držím myš dlouho v ruce - potí se - maže se nápis Diamondback
    Po trech dnech se to maze skutecne rychle, me to trvalo tri tydny Ale je to nastesti jedina vec, kterou muzu svymu Diamondbacku vytknout.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

nápis na diamondbacku je prostě temporary

mě teda ještě naskočily pupínky na tý gumě na boku... podivné

Občasný diskutér Avatar uživatele Aisicek
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od eraser
    V práci mám Logitech Click! a nemôžem si pomôcť, no je divná, ergonómia ide stranou, keď s ňou pracujem dlhší čas, tak mi odstáva a tŕpne na ruke malíček.
    Mam presne ten isty problem s tou istou mysou v praci. Malicek mi len tak visi a nema sa kde opriet. To je asi najhorsia mys od Logitechu. Oproti tomu doma G5 je uzasna. Radost s nou pracovat.

eraser

Ja mám doma staručkú MX300, ktorá má podobný tvar, no takéto neduhy som pri jej používaní nespozoroval.

Kolega má výbornú myšku od Logitech-u, neviem presne názov, no je vypuklá a ergonomická, ruka na nu sadne jak uliata.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

mam ted MX518 a G5

Obyvatel SHW Avatar uživatele Frog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od aldafallout
    mam ted MX518 a G5
    jedna lepšia než druhá, ja mam zase dvojicu
    Microsoft Wireless Laser Mouse 6000 (desktop) a Microsoft Wheel Mouse Optical (notebook). Ale tymto logitecham sa to nevyrovna

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Frog
    jedna lepšia než druhá, ja mam zase dvojicu
    Microsoft Wireless Laser Mouse 6000 (desktop) a Microsoft Wheel Mouse Optical (notebook). Ale tymto logitecham sa to nevyrovna
    To je hodne subjektivni... Nekomu sedne Logitech nekomu zase Microsoft... Ja zkousel G5 i MX518 a hodil bych je z okna asi casem Microsoft Intellimouse Explorer 3.0A mi padne do ruky jako by byla delana na miru Ted jsem si koupil novou klavesnici a zase Microsoft nezklamal Uz mam ale nutkani vymenit i mys a ted to vypada ze Microsoft Habu je to prave Ale jeste pockam. Sice ma moje myska uz asi 4,5 roku ale porad je jako nova

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od first.indian
    To je hodne subjektivni... Nekomu sedne Logitech nekomu zase Microsoft...
    ja bych svou wheel mouse optical nedal z ruky sice uz ma 4 roky nebo jak dlouho, ale tak spokojene sem byl naposledy snad jenom po prechodu z takove te obycejne microsofti COM na intelimouse ani mys za 1600 me nepresvedcila abych ji vymenil
    uz zacinam uvazovat o tom ze ju rozeberu a vyberu bordel... kdyz sem nedavno rypnul spendlikem do spary tak sem se zdesil... a to vypada porad jak nova

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od mech13
    uz zacinam uvazovat o tom ze ju rozeberu a vyberu bordel... kdyz sem nedavno rypnul spendlikem do spary tak sem se zdesil... a to vypada porad jak nova
    to jsme na tom stejne mne se uz zadrhavalo kolecko tak jsem ji musel poprve sahnout na "střeva" a trochu ji ocistit a zase "zašít" operace se zdarila a myska pracuje zase jako nova

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Jelikoz jsem hraval cs mam mx518

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od first.indian
    To je hodne subjektivni... Nekomu sedne Logitech nekomu zase Microsoft... Ja zkousel G5 i MX518 a hodil bych je z okna asi casem Microsoft Intellimouse Explorer 3.0A mi padne do ruky jako by byla delana na miru Ted jsem si koupil novou klavesnici a zase Microsoft nezklamal Uz mam ale nutkani vymenit i mys a ted to vypada ze Microsoft Habu je to prave Ale jeste pockam. Sice ma moje myska uz asi 4,5 roku ale porad je jako nova
    Jeden cas jsem mel moznost vyzkouset si snad vsechno z periferii Logitech, takze jsem si na ne zvykl a ted bych je nedal z ruky.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

No, já měl nejdřív kuličkovku (ale to už je docela dávno :-D ). To byla Geniuska a teď mám optiku Samsung OMS3PB a jsem s ní plně spokojen :-D Za těch pár stokorun je výborná :-)

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

ja bych byl spokojen i s tou nejlevnejsi mysi (z hlediska ergonomie) protoze malokdy drzim mys pevne, obvykle si s ni hraju jak kocka s mysi

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

spolubydla si koupil logitech VX revolution...
    na muj vkus dost mala, ale kdo ma mensi tlapku tak muze dobre sedet, jinak se drzi dobre.
    paradni na blbnnuti je prepinani scroolu bez zarazky: da se s nim paradne vyhrat rekord mam v excelu cca 22000 odscroolovanech radku na jedno zatoceni
    ale ten scrool se strasne mizerne macka a je utrpeni s nim otvirat a zavirat zalozky v prohlizeci.
    taky ma paradne vyresene odkladaci prostor na usb sticker.
    a je uplne naprd protoze nejezdi po CDcku a neda se chytnout za ocasek a omlatit o stul

takze pro mensi tlapky a nemackace scroolu dobra volba

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od mech13
    spolubydla si koupil logitech VX revolution...
    na muj vkus dost mala, ale kdo ma mensi tlapku tak muze dobre sedet, jinak se drzi dobre.
    paradni na blbnnuti je prepinani scroolu bez zarazky: da se s nim paradne vyhrat rekord mam v excelu cca 22000 odscroolovanech radku na jedno zatoceni
    ale ten scrool se strasne mizerne macka a je utrpeni s nim otvirat a zavirat zalozky v prohlizeci.
    taky ma paradne vyresene odkladaci prostor na usb sticker.
    a je uplne naprd protoze nejezdi po CDcku a neda se chytnout za ocasek a omlatit o stul

takze pro mensi tlapky a nemackace scroolu dobra volba
    [OT] Ty si delas rekordy kolik ujedes radku na jedno zatoceni v excelu???[/OT]

Strana 8 z 19 PrvníPrvní ... 67891018 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. uTorrent jakou verzi používáte ?
    Od Swep v sekci Internet
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-12-2011, 18:58
  2. Monitor s jakou technologií používáte u svého PC?
    Od husky14 v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 21-07-2011, 12:49
  3. Myši: Jakou používáte podložku?
    Od Fipkus17 v sekci Periferie
    Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 11-03-2010, 20:45
  4. Radeony: Jakou grafickou kartu ATi používáte?
    Od Smeli v sekci Grafické karty
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 06-01-2010, 16:33
  5. GeForce: Jakou grafickou kartu NVIDIA používáte?
    Od Smeli v sekci Grafické karty
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 03-08-2009, 11:50