Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Jakou značku myši máte?

Hlasujících
416. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • A4

50 12.02%
  • Genius

66 15.87%
  • Logitech

156 37.50%
  • Microsoft

65 15.63%
  • Razer

42 10.10%
  • Jinou

37 8.89%
Strana 9 z 19 PrvníPrvní ... 7891011 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 121 až 135 z 284

Téma: Jakou používáte myš?

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    [OT] Ty si delas rekordy kolik ujedes radku na jedno zatoceni v excelu???[/OT]
    [OT]nemeli sme co delat a jak si s tim vyhrat s maji MS wheel mouse se za 70 radku dostanu jen tezko ale tech 22000 byl poradny pokus [/OT]
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele Cujo11
    Registrace
    Jun 2006

MS IE3.0 v zaloze MS IE1.1 ) <3 microsoft :P

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Já používám sice levnou myš ale nemůžu si stěžovat nemusím mít pod ní ani podložku a snímá všechno dobře,MG LOGITECH S96 WHITE Opti - 3-tl., rol.kolečko, PS2, OEM

Hps Hps je offline
    Občasný diskutér Avatar uživatele Hps
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Nojgic
    Já mám A4 Tech Laser Game Mouse x-750F, je to super myska, i kdyz vetsina nada na leskly vzhled a povrch ale me se libi a neklouze..ma az 2500DPI a je uplne presn. Myslim ze v jeji cenove kategorii je nejlepsi.dal jsem za ni neco okolo 550,- Kč..
    Mám ji taky a dal jsem za ni ani ne 500Kč. Je to super myš, jako jediný zápor vidím že se na ní hodně zanechávají otisky - musí se častěji čistit. O tom jaká je to super myška svědčí i to, že si ji sám KP vybral jako ikonu pro Periferie, a to prosím přímo na titulní straně. Takové pocty se dostane málokteré myši.

Nováček Avatar uživatele _Marduk_
    Registrace
    Apr 2007

logitech mx 518

predtym nejaka lacna 200sk optika genius

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

používám Samsung Optical Wheel Mouse na PS2. Zatím slluží jakš takš, ale má někdy svoje chvíle, zkrátka prachsprostě mi při pohybu ukazatel myši někam ustřelí:-)

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Tak ja pouzivam mysku Razer Krait, za ty prachy je to luxusni myska, padne do ruky jak ulita a neni vubec tezka, jen jsem udelal chybu s vyberem podlozky, ted bych si koupil jinou. Momentalne mam latkovou qiip a ted bych si poridil asi nejakou od Razeru, ale taky nejakou latkovou, plastovy a hlinikovy jsou takovy neskladny. Zkusim si k tej mysce poridit jinaci skatezz, protoze tyhle co ma jsou strasne tvrdy, takze drhnou o tu latkovou podlozku, nechaji se koupit takovy bambulovity, takze uz by se to melo odstranit, no uvidime. ;-) JInak si ji nemuzu vynachvalit a rozhodne ji vymenim, az se rozbije, coz bude doufam nikdy, jsem na ni dost opatrnej a cizi ruce mi na ni nesmeji sahnout. :-)

Pravidelný diskutér Avatar uživatele SpeedFilip
    Registrace
    Oct 2006

Tak ja som hrdým majitelom cinskej optickej bezdrotovej mysi s koliskou na nabijanie. Znacka je P-Active. Som spokojny, mys ma dobru citlivost, dosah a za 1 a pol roka som este nemusel menit baterky

Nováček Avatar uživatele miskoboss
    Registrace
    May 2006

tak ja jsem nahradil Razer diamondback za logitech G5
    nejaky cas trvalo, nez jsem si na mysku zvykl, hlavne v nastaveni citlivosti by nejvetsi problem, tak aby to sedlo jak razer

jinak si nemuzu stezovat, je to presny, jezdi to jak ma, zadny zpozdeni a takovy veci

super je nastaveni hmotnosti(to se stejne dela jednou za cas), ale moc dobry jsou tlacitka na zmeneni citlivosti

kdyz jde bracha nebo mati na pocitac, v klidu si to prepnou a je to parada

jian ksoft je taky super

Starousedlík SHW Avatar uživatele Klingacikx
    Registrace
    May 2007

Ja som za dávnych čias používal guličkovú od geniusu no postupom času ma omrzela tak som ju vymenil za BENQ M107 čo bola zlá voľba(tak to v niektorých prípadoch dopadne keď vám radí predajca)
    a teraz? spokojne fičím na A4-TECH X750BFa som s ňou spokojný.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Nejdřív jsem měl klasickou geniusku s kuličkou, pak jsem měl geniusku optickou (dva kusy), následoval Trust optika 800DPI původně koupený k notebooku, k notebooku mám jako náhradní myš i Logitech mini nebo jak se jmenuje - má šíleně tenký kábl, nedávno jsem si pořídil dvě razerky-nejdřív deathaddera ale když se mi ho nepovedlo rozchodit tak jsem ho reklamoval a místo toho koupil razer krait za 800Kč, až na to že ta guma na bocích trochu smrdí je fajn, nu a nakonec se mi povedlo sehnat nového deathaddera kde jsem už asi tušil kde je chyba, aktualizoval jsem ho a nyní slouží dokonale. Deathaddera si schovávám k velkému počítači ale stejně asi neodolám novému razer lachesis. Jen tak-pro radost.

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Samsung SMOP 5000WX po letech vyměnila Dexxa Wireles Optical mouse (která už byla dost mimo, nakonec jsem ji umlátil o stůl a hodil z okna...teď je někde zahrabaná a vezmu ji na výstavku HW do školy k příležitosti 100. výročí )

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

Moje krysítko: myš LOGITECH ke kompletu Cordless Desktop LX710 Laser. Perfektní reakce, zpracování a ergonomie. Jen si chrochtám. (Sry, lepší obr. jsem neměl).

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Mám relativně dlouhé (a štíhlé) prsty - asi bych mohl udělat kariéru jako klavírista nebo kapesní zloděj (bohužel, k prvému mi chybí nadání a k druhému morální kvality), takže mám rád velké myši, spíš tedy krysy. Dlouho jsem měl různé Geniusky (již od kuliček, 3-tlačitkové na COM port), teď mám Logitech MX510 a asi mi ještě dlouho vydrží.

Nováček Avatar uživatele ll.stehlik
    Registrace
    Aug 2007

Teď asi rok používám myš Genius Ergo 525 do USB a je perfektní, hlavně ergonomie, ale musím upozornit, že se časem setře logo.

Strana 9 z 19 PrvníPrvní ... 7891011 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. uTorrent jakou verzi používáte ?
    Od Swep v sekci Internet
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-12-2011, 18:58
  2. Monitor s jakou technologií používáte u svého PC?
    Od husky14 v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 29
    Poslední příspěvek: 21-07-2011, 12:49
  3. Myši: Jakou používáte podložku?
    Od Fipkus17 v sekci Periferie
    Reakcí: 55
    Poslední příspěvek: 11-03-2010, 20:45
  4. Radeony: Jakou grafickou kartu ATi používáte?
    Od Smeli v sekci Grafické karty
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 06-01-2010, 16:33
  5. GeForce: Jakou grafickou kartu NVIDIA používáte?
    Od Smeli v sekci Grafické karty
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 03-08-2009, 11:50