reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

boot xp s flasky

jacckas (3)|7.2.2012 12:27
ahoj chtel bych na druhy notebok nainstalovat xp profi,jelikoz mi odesla cdromka tak s flasky.umi nekdo poradit jak jednoduse se to da udelat??dal jsem do prikazoveho radku disk part potom list disk a nejde semi jen hardisc ale ne fleska..co stim jak to vse zvladnout.vse delam na win home edition.diky
Salamander (6177)|7.2.2012 12:36
[quote=jacckas;492811]ahoj chtel bych na druhy notebok nainstalovat xp profi,jelikoz mi odesla cdromka tak z flasky.umi nekdo poradit jak jednoduse se to da udelat??dal jsem do prikazoveho radku disk part potom list disk a nejde semi jen hardisc ale ne fleska..co stim jak to vse zvladnout.vse delam na win home edition.diky[/quote]

Co je to za notebook? je mozne, ze z flash disku neumi bootovat.

A jestli ti jde ciste o vytvoreni instalacniho media, tak nejlepe asi s Wintoflash ... navod treba here http://technet.idnes.cz/navod-jak-na-instalaci-windows-z-flash-disku-ci-prenosneho-hdd-pul-/software.aspx?c=A090916_082415_software_dvr

jinak jestli chces opravdu instalovat z flasky

nedivim se, ze ji diskpart nedetekuje a bohuzel nemohu radit, protoze s tim nemam zadne zkusenosti.
zsdx (2098)|7.2.2012 12:50
[quote=jacckas]disk part potom list disk a nejde semi jen hardisc ale ne fleska[/quote]

Pod XP naprosto v poradku, jde to az ve Vistach.
Zvazil bych moznost instalace v jinem PC. Je to spolehlivejsi.
jacckas (3)|7.2.2012 13:34
je to fujitsu siemens asi 3 starej..celeron 1.4
jacckas (3)|7.2.2012 13:39
a jinak diky moc mrknu se na to a jdu studovat