reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): vestavěná kamera,zapnutí,vypnutí

Neregistrovaný (0)|7.2.2012 17:06
Tazatel: kark

Znění dotazu: Mám nový nb ASUS x73B.Windous home premium od výrobce.V manuálu jsem nenašel,jak zapnout,vypnout vestavěnou kameru a mikrofon.Poradíte?
H3w3R (226)|7.2.2012 18:51
[quote=Neregistrovaný;492856]Tazatel: kark

Znění dotazu: Mám nový nb ASUS x73B.Windous home premium od výrobce.V manuálu jsem nenašel,jak zapnout,vypnout vestavěnou kameru a mikrofon.Poradíte?[/quote]

A ty to chceš zapnout nebo vypnout?
S těmito vestavěnými zařízeními v noteboocích je problém, nemají hardwarový čudlík někde na notebooku, který by je zapínal a vypínal na povel.
Mikrofon snad softwarově zapnout/vypnout půjde, ale u webky to bude horší i když je tu jedna varianta přes správce zařízení...
Neregistrovaný (0)|7.2.2012 19:19
[quote=H3w3R;492877]A ty to chceš zapnout nebo vypnout?
S těmito vestavěnými zařízeními v noteboocích je problém, nemají hardwarový čudlík někde na notebooku, který by je zapínal a vypínal na povel.
Mikrofon snad softwarově zapnout/vypnout půjde, ale u webky to bude horší i když je tu jedna varianta přes správce zařízení...[/quote]

No jo,ale kdo je správce zařízení?Správce sítě?
zsdx (2098)|7.2.2012 19:31
V normalnim stavu jsou vypnute. Probudi si je vzdy prislusna aplikace - webkameru dodany SW (ci napr. Skype), mikrofon je ovladan pres ovladaci panel Zvukova zarizeni (kde se vybere jako zarizeni pro zaznam).
P.S. Spravce zarizeni je program a ten si vyhledej v Nabidce Start


V pripade paranoii je vhodne mikrofon ztlumit a webkameru prelepit.
Neregistrovaný (0)|7.2.2012 20:00
[quote=Neregistrovaný;492879]No jo,ale kdo je správce zařízení?Správce sítě?[/quote]

Pardon,hloupě jsem se zeptal.
Neregistrovaný (0)|7.2.2012 21:30
[quote=zsdx;492884]V normalnim stavu jsou vypnute. Probudi si je vzdy prislusna aplikace - webkameru dodany SW (ci napr. Skype), mikrofon je ovladan pres ovladaci panel Zvukova zarizeni (kde se vybere jako zarizeni pro zaznam).
P.S. Spravce zarizeni je program a ten si vyhledej v Nabidce Start


V pripade paranoii je vhodne mikrofon ztlumit a webkameru prelepit.[/quote]

Děkuji,stáhl jsem si Skype a zřízení funguje be problémů,kamera i mikrofon.