reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nový mobil, starý datový kabel

roamn (295)|7.2.2012 20:32
Koupil jsem si nový mobil Samsung s5610. V balení nebyla ani karta ani datový kabel (pro propojení pc s mobilem).

Mám ještě starou kartu od dva roky starýho mobilu (nokia), stejně tak odtamtud mám datový kabel (usb to micro nebo tak něco usb). Kartu jsem vrazil do telefonu a vše jede v pořádkul našlo to i stará soubor z pamětovky. Problém nastal při propojení s pc, at dělám co dělám, pc prostě mobil nevidí. Ani pamětovku v něm, nainstaloval jsem special programy (samsung cosi pro mobily a Samsung Kies), nic nepomohlo, telefon pořád nemám s pc propojená. Může to být tím kabelem (byl od nokia telefonu) ale proboha je to jen blbý kabel usb to microusb, to přece nemůže být nekompatabilní ne?

Nebo co dělám špatně? Jak to propojit? Na displeji telefonu vidím přoád jen připojeno k pc a nějakou ikonku (něco jako loading), pořád dokola. Jak to napravit.
VencaX (3686)|7.2.2012 21:16
Samsung Kies je často nefunkční. Připojuješ telefon jako "velkokapacitní zařízení" nebo se telefon při připojení kabelu na nic neptá a rovnou se snaží připojit na pc?

Pokud se neptá, jak se má připojit, zkus v Nastavení (pravděpodobně pod Sítěma) najít Nastavení USB a v něm nastav "Velkokapacitní paměť" nebo "Velkokapacitní zařízení". Telefon nemám, tak nevím přesně.
Pokud uděláš to popsané výše, pak by se ti měl telefon připojit jako další disk a s ním i paměťovka.