reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

PC Hry pro dva hráče s gamepady

pustofkj (15)|14.2.2012 10:31
Ahojte, poraďte mi, prosím hry, které jsou možné hrát na jednom PC ve dvou lidech přes dva gamepady připojené do USB.

Napadlo mě, jestli např. některé z těchto:
Street Fighter IV
NHL 09
FIFA 09
některé NFS
Colin McRae: Dirt
některé Call of Duty
Medal of Honor
atd.

Poraďte prosím hry téměř jakéhokoliv žánru a co nejvíc (asi můžete vynechávat anime, ale když poradíte i ty, zlobit se nebudu ;) ). Mockrát děkuji.
Jds (106)|14.2.2012 11:30
Zdravím hrál jsem tu NHL09 ve 4 na 1PC a tu už v seznamu máš,pak mi ještě fungují Flat Out.Jinak s tím mám tu zkušenost že to spíš nefunguje nebo to neumím nastavit tak to hraju na klávesnici.Zdar a sílu.
Richmond (8084)|15.2.2012 09:16
U těch autíček bych u jednotlivých her hledal zmínku o Splitscreenu (her bohužel razantně ubylo). NFS to mělo naposled tuším v Hot Pursuit. Z novějších autíček mám odskoušenou hru Split/Second (jeden na klávesnici, druhý na joypadu)
pustofkj (15)|27.2.2012 11:09
Ahojte, nikdy jsem nebyl pařan a už asi vím proč - když už chci hrát nějakou hru, buď si musím koupit konzoli (nechci) nebo shánět půl roku nějakou hru, která se dá hrát ve dvou (samozřejmě s půl rokem přeháním)... nj... jen jsem si chtěl na začátku trošku postěžovat, nějak nechápu proč je tak málo her pro dva, když ve dvou se to prostě lépe táhne ;-)....
Vyzkoušel jsem ten Split/Second a vypadá to suprově. Split-screen valí v pohodě a pařba super. Nečekaně mám ale problém. Když připojím gamepady, hra je nezaměnitelně rozpozná -> chci-li totiž nastavit jednotlivá tlačítka, joypad0 reaguje na jeden můj ovladač a na druhý ne a joypad1 reaguje na druhý a na ten první ne. Když spustím hru v single playeru, můžu auto ovládat na klávesnici pod keyboard0 a na obou ovladačích (divné). Když spustím split screen, žádný gamepad nereaguje a hru je možné hrát pouze na klávesnici s nastavením keyboard0 a keyboard1.
Nevíte někdo, čím by to mohlo být?