Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: PC Hry pro dva hráče s gamepady

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Ahojte, poraďte mi, prosím hry, které jsou možné hrát na jednom PC ve dvou lidech přes dva gamepady připojené do USB.

Napadlo mě, jestli např. některé z těchto:
    Street Fighter IV
    NHL 09
    FIFA 09
    některé NFS
    Colin McRae: Dirt
    některé Call of Duty
    Medal of Honor
    atd.

Poraďte prosím hry téměř jakéhokoliv žánru a co nejvíc (asi můžete vynechávat anime, ale když poradíte i ty, zlobit se nebudu ). Mockrát děkuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Jds Jds je offline
    Občasný diskutér Avatar uživatele Jds
    Registrace
    Jun 2011

Zdravím hrál jsem tu NHL09 ve 4 na 1PC a tu už v seznamu máš,pak mi ještě fungují Flat Out.Jinak s tím mám tu zkušenost že to spíš nefunguje nebo to neumím nastavit tak to hraju na klávesnici.Zdar a sílu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

U těch autíček bych u jednotlivých her hledal zmínku o Splitscreenu (her bohužel razantně ubylo). NFS to mělo naposled tuším v Hot Pursuit. Z novějších autíček mám odskoušenou hru Split/Second (jeden na klávesnici, druhý na joypadu)

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Ahojte, nikdy jsem nebyl pařan a už asi vím proč - když už chci hrát nějakou hru, buď si musím koupit konzoli (nechci) nebo shánět půl roku nějakou hru, která se dá hrát ve dvou (samozřejmě s půl rokem přeháním)... nj... jen jsem si chtěl na začátku trošku postěžovat, nějak nechápu proč je tak málo her pro dva, když ve dvou se to prostě lépe táhne ;-)....
    Vyzkoušel jsem ten Split/Second a vypadá to suprově. Split-screen valí v pohodě a pařba super. Nečekaně mám ale problém. Když připojím gamepady, hra je nezaměnitelně rozpozná -> chci-li totiž nastavit jednotlivá tlačítka, joypad0 reaguje na jeden můj ovladač a na druhý ne a joypad1 reaguje na druhý a na ten první ne. Když spustím hru v single playeru, můžu auto ovládat na klávesnici pod keyboard0 a na obou ovladačích (divné). Když spustím split screen, žádný gamepad nereaguje a hru je možné hrát pouze na klávesnici s nastavením keyboard0 a keyboard1.
    Nevíte někdo, čím by to mohlo být?

Podobná témata

1. Reakcí: 78
    Poslední příspěvek: 30-05-2009, 19:14
  2. Nejlepší sestava pro hráče!Doporučte svůj tip
    Od hardware_master v sekci PC - archiv
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 27-01-2007, 10:02