reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

uTorrent ukládání do sítě

Swep (18)|18.2.2012 15:59
Zdarec :)
Nevíte co u utorrentu znamemá chyba prvek nebyl nalezen ???
Ukládám si soubory ze stahování rovnou na NAS na routeru ale hodilo mi to už dvakrát tuto hlášku u souboru cca 9GB a musel jsem zkontrolovat soubory aby to pokračovalo. Jakoby se soubor nemohl dál ukládát na NAS.

díky za odpovědi
|Mio| (1333)|18.2.2012 21:16
jaky filesystem je na NAS a kolika bitovy mas OS?

9GB soubor souvisle ukladat do site vidim jako problematickou cinnost.
cejny (52)|19.2.2012 18:07
Tezko rict, mam adsl s downloadem tak 2,5Mbs a stahuji pres transmission na routru, kterej uklada na nas napojene kablem na routr. Ukladani do mezipameti mam 10MB, aby to furt nezapisovalo na disk. Zatim jsem problem nezaznamenal ani s 10GB. Podle rychlosti stahovani to na PC chce nastavit rozumnou mezipamet. Jinak taky netusim.
kamil2268 (111)|20.2.2012 11:34
[quote=|Mio|;494423]9GB soubor souvisle ukladat do site vidim jako problematickou cinnost.[/quote]

A to proč? Nevidím v tom nejmenší problém. Sám to tak provozuji - klient na pc a ukládám rovnou na domácí server.
cejny (52)|20.2.2012 19:51
Tak me prece jen neco napadlo, nema ten nas nejakou setrici funkci, kdy se uspi? Problem s timhle nastane ve chvili, kdy se za tu dobu nezaplni vyrovnavaci pamet utorrentu a takto to dopadne nez se NAS probere pri pristupu. Skus zmentsit vyrovnavaci pamet, standart je zi to utorr resi sam, pak 32MB nebo co nastavis.
|Mio| (1333)|20.2.2012 20:22
To je dobrej napad overit to, ale moc sanci tomu nedavam.

Jinak to je nejakej router s openwrt? nebo fw od vyrobce? Co ten filesystem na NAS? Pripojenej ho mas pres smb nebo nfs, ci jinak?
Pokud je to linuxovej router nema nastavenou kontrolu filesystemu a nepokousi se o ni?