reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Úprava .pdf souboru - jaký program?

p0ky (25)|22.2.2012 11:58
Zdravím,
Potřeboval bych poradit od někoho, kdo má zkušenost s programy, ve kterých se dají upravovat soubory v .PDF.

Potřebuji upravit údaje (přeložit do češtiny) v katalogu, který jsem obdržel od obchodního partnera.
Hledám co možná nejlepší řešení pro úpravu tohoto katalogu. Má přes 200 stránek, takže se jedná o obsahově objemnou záležitost.

Pokud by to situace vyžadovala, jsem ochoten investovat i do placené verze daného program (pokud možno, aby byl v češtině).

Předem děkuji za tipy
katalog.jpg
zsdx (2098)|22.2.2012 12:11
Vyzadej si katalog v editovatelnem formatu nebo pouzij Acrobat (ne Reader).
p0ky (25)|22.2.2012 13:06
[quote=zsdx;494836]Vyzadej si katalog v editovatelnem formatu nebo pouzij Acrobat (ne Reader).[/quote]

Mohu ho mít k dispozici pouze v této podobě. Jinak jsem si nainstaloval full verzi toho Acrobatu. Ale nejsem si jistý, zda se v tom nějak vyznám. :o/ Nějak mi to nejde nikde přepsat. :(
Zoidik (1405)|22.2.2012 13:30
Pomocí PDF X-Change 4 Pro (tuto verzi mám v práci) můžeš tento dokument převést do *.DOC a poté využít rady ZSDX
Richmond (8084)|22.2.2012 13:40
Možná by nebylo od věci zkusit Google Translate + Docs (tlačítko "přeložte dokument" na Google Translate a následně uložit do Docs) případně tohle http://www.onlinedoctranslator.com/