reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sluchátka Behringer HPS-3000 nebo jiná kolem 500 Kč

Baz_CZ (1)|26.2.2012 01:43
Ahoj,
vybírám sluchátka a prosím o radu. Předem říkám, že nejsem audiofil, takže nechci do sluchátek investovat tisíce. Zatím nejlepší (i nejdražší) sluchátka co jsem měl byly Creative HS-800, s nima jsem byl spokojený, ale časem se přetrhl kabel.Pak jsem kupoval nějaké Geniusy za pár stovek se spirálovým kabelem, ale u nich pro změnu prasknul hlavový most a s ním se uvnitř přetrhl kabel. Vzdal jsem to, a už asi půl roku používám úplně obyčejný sluchátka bez značky (cena asi 100 Kč).

Moje požadavky:
cena: Kamarád mi doporučil studiový sluchátka Behringer HPS-3000 (cena cca 500 Kč), používá je na všechno a je spokojený, občas i mixuje hudbu. Takže bych to viděl kolem těch 500 Kč, protože zas tolik neposlouchám, ale chtěl bych okusit trochu kvalitnější zvuk, než co mám teď (ty za 100 Kč). I když vím, že nemůžu za tu cenu čekat zázraky.

konstrukce: Na poslech venku mám špunty od Philipsu, takže doma bych nejradši měl nějaký uzavřený, větší model s dobrým odhlučněním.

použití: sluchátka bych používal k počítači (s obyč. integrovanou zvukovkou), vesměs na filmy, hry, a hudbu (převážně trance, house, dance, případně i další žánry).

Díky moc za radu, a jestli máte někdo zkušenost se sluchátky Behringer, ocenil bych to.