reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Chybějící koncovka u AUDIO OUT.

ender.wiggin (18)|26.2.2012 20:19
Dobrý den,

přestali mi hrát reproduktory u počítače. Po zjištění proč jsem zjistil, že něco chybí vzadu v počítači. Pokud tam vložím konektor, tak mi počítač ohlásí, že byl vložen, ale stále hraje na vnitřní reproduktor, který je v case. Na bedničky nepřepne. Je možné nějak tuto koncovku sehnat a vložit? Díval jsem se na desku, ale zevnitř to asi nepůjde.



Děkuji za radu. Lukáš
Deee-aN (3834)|26.2.2012 23:24
A doteď hrály? Kam byly připojené? O jaký konektor se jedná (3,5mm jack, USB,....)? Co je to za desku? Nebo je počítač kupovaný vcelku?
ender.wiggin (18)|28.2.2012 20:16
Ano, hráli v pohodě. Byli do toho konektoru připojené. Je to standartní 3,5 mm jack. Na fotce je to snad vidět o jakou díru se jedná. A deska je Hewlett-Packard 0A64h, chipset Ati Xpress 200(RS480). Je to počítač od HP company, kupovaný jako repasovaný.

Napadlo mě, že celý problém vyřeším něčím takovýmto.

http://www.alza.cz/creative-sound-blaster-play-d129449.htm
Deee-aN (3834)|28.2.2012 20:39
Fotku nějak nevidím :notsure. Ta zelená zdířka na jack tam tedy je nebo není? Píšeš, že tam něco chybí, ale pak to někam strkáš a počítač to detekuje. BTW, jaký je operační systém?
To USB udělátko by to vyřešilo, ale řešil bych to levněji. Ale třeba to zpacifikuješ zadarmo...:)