reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Propojení MT přes USB

Blok (2)|5.3.2012 20:18
Zdravím,
koupil jsem nový mobil (SE J10i2 Elm) a po jeho připojení přes USB se mi v PC nezobrazí jako vyměnitelný disk (ani jinak). Zkoušel jsem to přes správu disků, ale ani tam se nezobrazí. V síťových připojeních to píše "síťový kabel byl odpojen" i když je telefon pořád připojený. U staršího mobilu vše funguje. Kde je chyba?
Díky za radu.
DrZelenka (2491)|5.3.2012 20:44
[quote=Blok;496034]Zdravím,
koupil jsem nový mobil (SE J10i2 Elm) a po jeho připojení přes USB se mi v PC nezobrazí jako vyměnitelný disk (ani jinak). Zkoušel jsem to přes správu disků, ale ani tam se nezobrazí. V síťových připojeních to píše "síťový kabel byl odpojen" i když je telefon pořád připojený. U staršího mobilu vše funguje. Kde je chyba?
Díky za radu.[/quote]

Pokudvím, tak je v telefonu občas potřeba nastavit, aby se choval jako vysokokapacitní zařízení.
Deee-aN (3834)|5.3.2012 21:27
[quote]To select PC mode
• Select Menu > Settings > Connectivity > USB > Set default mode and then select
PC mode.

To connect your phone to a computer using a USB cable:

1 Connect your phone to the computer using a USB cable.
2 Computer: If you have not already installed Sony Ericsson PC Suite, the Install Sony
Ericsson PC software dialog box appears. Click Install to install the necessary
software automatically.
3 In the Portable Device dialog box, select Take no action.
Do not disconnect the USB cable when transferring content as this may corrupt the content.[/quote]... manuál
Blok (2)|6.3.2012 21:56
Už to funguje, děkuju za rady.