reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nastavení VGA připojení k televizi

ElCid123 (2)|11.6.2007 21:09
koupil jsem si novou grafickou kartu typ MSI NX 7600GT T2D256E. Zkoušel jsem ji připojit na televizi pomocí redukce S-video na Cinch, koupil jsem si prodlužovací kabel na Cinch a propojil jsem modrý konektor na redukci a bílý konektor v moji televizi. Povedlo se mi nastavit, aby se plocha zobrazovala na televizi a film spuštěný na počítači se mi také promítá. Ale mám problém, že obraz není statický a každou chvíli skáče a má přes část obrazu prouhy. Rád bych věděl, jak mám nastavit počítač, abych měl čistý obraz.
děkuji za odpověď
Withman (1337)|11.6.2007 21:11
Vypoj antení vstup (Coax) z TV. Běhající pruhy by měly zmizet, aspoň minimálně. :)
ElCid123 (2)|22.6.2007 18:43
Po vypojení Koaxiálu běžící pruhy zmizeli, obraz se vylepšil, ale zůstal mě tam rušivý signál v podobě malých proužků po celé ploše obrazu. Rád bych věděl, jakou mám nastavit normu TV signálu, a jak se zbavit těchto proužků. Děkuji
b337 (141)|21.8.2007 01:30
abys moh mit antenu a pc zapojeny naraz staci mezi stineni koaxu a vstup do tv napajet tak 10nF kondik a je to v pohode
ICEBOSS (3435)|21.8.2007 14:54
[quote=ElCid123;39592]Po vypojení Koaxiálu běžící pruhy zmizeli, obraz se vylepšil, ale zůstal mě tam rušivý signál v podobě malých proužků po celé ploše obrazu. Rád bych věděl, jakou mám nastavit normu TV signálu, a jak se zbavit těchto proužků. Děkuji[/quote]
ceska TV norma je Pal-D, s tim kondikem na koax je to pravda a spravne reseni.