Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Rozšíření signálu pomocí AP

Nováček Avatar uživatele d@V3KiN6
    Registrace
    Jan 2007

Zdravím.

Potřeboval bych rozšířít signál wi-fi routeru/modemu Huawei Atheros pomocí AP Air Live. Moc se v této bezdrátové síťařině nevyznám. Je to vůbec možno nějak provézd?

Wi-fi router/modem Huawei Atheros mám v prvním patře, ale signál nedosahuje do přízemí. Jde ho bezdrátově propojit s AP Air Live v přízemí, který by pak signál šířil dále?

Děkuji mnohokrát za pomoc a případné osvětlení.
    Naposledy upraveno uživatelem d@V3KiN6: 11-03-2012 v 13:30
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2007

Jde to, ale nedavam ti moc sanci ze to zvladnes, pro zacatek nam napis kompletni nazvy/oznaceni danych zarizeni a stahni a flashni do nich nejnovejsi dostupny firmware.

Nováček Avatar uživatele d@V3KiN6
    Registrace
    Jan 2007

Huawei EchoLife HG520i a Airlive WL-5460AP 802.11g AP/Bridge/WDS/Client. A snad zas taková lama nejsem

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jun 2007

To snadno zjistime, pokud je ten 5460 bez v2 v nazvu tak z nej budes muset pres Intermediate firmware ten v2 udelat, finalne nahraj firmware e19_b3_eu pro v2.

Více viz strejda google. Pak budeme pokracovat konfiguraci, pokud budes potrebovat pomoc, v podstate muzes jet podle navodu 5460, co se tyka Huawei tak pokud mas funkcni a zaheslovanou wifi alespon nejakym wpa, tak celkem neni co resit na tom Huaweii.
    Naposledy upraveno uživatelem |Mio|: 11-03-2012 v 22:27

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Citace Původně odesláno od |Mio| Zobrazit příspěvek
    To snadno zjistime, pokud je ten 5460 bez v2 v nazvu tak z nej budes muset pres Intermediate firmware ten v2 udelat, finalne nahraj firmware e19_b3_eu pro v2.

Více viz strejda google. Pak budeme pokracovat konfiguraci, pokud budes potrebovat pomoc, v podstate muzes jet podle navodu 5460, co se tyka Huawei tak pokud mas funkcni a zaheslovanou wifi alespon nejakym wpa, tak celkem neni co resit na tom Huaweii.

Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda máte zkušenosti s touto aktualizací firmwaru ? já to aktualizoval a ted se nemohu za boha připojit na web managment (původní IP 192.168.1.210 nefunguje)..aktualizace mi smazala veškěré zabezpečení a já ho tam potřebuji nastavit znovu...

Alf Alf je offline
    Obyvatel SHW Avatar uživatele Alf
    Registrace
    Jan 2007

Defaultní 192.168.100.252 (podle manuálu) nefunguje?

Nováček
    Registrace
    Aug 2012

Bohužel....a windowsi mi ani nenajdou router v sítí,takže musim jedině do nastavení přes web managment...a ten mi to nenačte....pše to jen "vyprše čas spojení" a prd...