Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Ceny pevných disků

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Zdravím, chtěl jsem si koupit další pevný disk pro zálohování některých souborů, ale ty ceny jsou pořád dost vysoké. Dát přes tři tisíce za 1TB disk mi přijde prostě dost. Kdy si myslíte, že se ceny disků vrátí na nějakou přiměřenou cenu?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Babuna18 Zobrazit příspěvek
    Zdravím, chtěl jsem si koupit další pevný disk pro zálohování některých souborů, ale ty ceny jsou pořád dost vysoké. Dát přes tři tisíce za 1TB disk mi přijde prostě dost. Kdy si myslíte, že se ceny disků vrátí na nějakou přiměřenou cenu?
    kde ses díval? přes 3k za 1TB už to snad není http://www.czc.cz/pevne-disky/produk...9=r1000-100000
    je to pořád "nad normál" (1TB cca 2400, 2TB neco pres 3K) ale nečekal bych v nejbližší době nějaký prudký pokles cen

Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Já koukal na externí 2,5 a tam ceny začínaj na 3 tisících...což oproti tomu co stály před povodněma je docela dost.

Jds Jds je offline
    Občasný diskutér Avatar uživatele Jds
    Registrace
    Jun 2011

Na stejnou otázku jsem se ptal v obchodě kde nakupuji komponenty.Odpoved zněla byly povodně na Taiwanu.Takže sis odpověděl vlastně sám.Ale je to fakt že disk který jsem kupoval za 1000kč stojí okolo 1900kč.Je to docela hrozný.Takže čekám(TAKY) kdy ceny klesnou a budou nižší a nižší až budou nejnižší.A kdy to bude to nikdo neví.A kdo ví nepoví.Zdar a sílu.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od Jds Zobrazit příspěvek
    Na stejnou otázku jsem se ptal v obchodě kde nakupuji komponenty.Odpoved zněla byly povodně na Taiwanu.Takže sis odpověděl vlastně sám.Ale je to fakt že disk který jsem kupoval za 1000kč stojí okolo 1900kč.Je to docela hrozný.Takže čekám(TAKY) kdy ceny klesnou a budou nižší a nižší až budou nejnižší.A kdy to bude to nikdo neví.A kdo ví nepoví.Zdar a sílu.
    V některý z novinek na jiným webu (nechce se mi to dohledávat) bylo vyjádření tuším WD a mluvilo se přibližně o půl roce. Otázkou je o kolik to zlevnění zpomalej distributoři (zdražili rychle, ale zlevňování musej vždy pomalu kvůli "doprodeji kusů ze skladu, které byly nakoupeny draze")

Podobná témata

1. Kolik pevných disků máte ve svém PC?
    Od husky14 v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 47
    Poslední příspěvek: 21-08-2011, 17:37
  2. [B]Kontrola pevných disků[/B]
    Od venousx v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-03-2009, 08:25
  3. Teploty pevných disků
    Od vorryy v sekci HDD, boxy, SSD