Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 35 z 35

Téma: PC pro grafiku, CAD v ceně 17 500 - 20 000 Kč

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Ja vím, že už vybírám trochu dýl, ale ty ceny jsem myslel v posledních dnech. Je to třeba jen pár stovek, ale proč neušetřit. Ten Disk jsem myslel určitě nový, ale nevím jestli má cenu připlácet asi 500,- za WD Black oproti třeba tomu Seagate. Desku bych asi opravdu radši volil tu od Asus. Jen nevím, jestli se vyplatí připlatit za dražší verzi té co jsi vybral. Ještě mi známej tvrdil, že vždy brát desky po revizi. Ty první mají občas chyby, ale předpokládám, že desky pro Ivy Bridge jsou nové, že ještě revizí neprošli. tady si říkám, jestli nevzít radši kombinaci Sandy Bridge s deskou po revizi. Možná se v tom jen zbytečne šťourám a vůbec bych rozdíl mezi Sandy a Ivy nepoznal a budu naprosto spokojený uživatel, ale rád mám v takových věcech jasno. Jak s tou grafikou, má cenu nějak vybírat v kategorii kolem 2k nebo prostě jen nějakou vybrat a tu tam dát?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Brát dražší základní desku pokud nechceš taktovat je IMHO zbytečné, výbava základní desky MSI je dostatečné. Pokud by jsi trval na Asusu, tak tu co postoval Venca, případně Sapphire Pure Platinum Z77. K činnosti, ke které má být počítač určen grafickou kartu ani moc nepotřebuješ.

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

No, mohl bys vzít třeba desku pro Sandy po revizi a k tomu Ivy CPU, ale to je podle mě další blbost. Každopádně Ivy má za slušnou cenu vyšší výkon (byť říkáš, že bys to nepoznal), nižší spotřebu a výkonější grafickou kartu (i když na tom taky moc nezáleží). Mě přijde kupovat i7 2600 dnes už jako zbytečnost. A desku bych vzal také novou. Nebo si můžeš počkat třeba do Vánoc, jestli vydaj revizi .

Nováček
    Registrace
    Dec 2011

Trochu jsem teď nestíhal, ale už je potřeba PC zakoupit, škola začala. Tady je teda poslední verze sestavy, která už se asi moc měnit nebude. Zatím teda bez grafické karty a s MB Asus, ale asi bych se nakonec nebránil ani nějaké MSI. Jestli byste na to mrkli, jestli tam není žádný problém a abych při objednání komponentů dokázal doma PC sestavit, aniž by mi něco třeba chybělo. Díky
    http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...011DM4011KGO01

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. PC pro grafiku, CAD v ceně nad 30 000 Kč
    Od Kapky v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 11-05-2014, 13:29