Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: internet přes wifi

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2009

Ahoj.řeším doma připojení dalšího stolního pc k internetu.Doma mám router ale bohužel ho mám na druhé straně bytu:-)chtěl bych to druhé pc propojit přes wifi.našel jsem toto:http://interlink.tsbohemia.cz/tp-lin...z_d101615.html
    myslíte že je to dobrá volba?jde mi oto abych měl dostatečnou rychlost.ted jsem doma na optice na 30mb.to by i přes wifi mělo jet rychle ne?
    jěště pro info mám tento router http://interlink.tsbohemia.cz/zyxel-...n_d133881.html
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2009

chtěl jsem aby to bylo co možná nejmenší:-)))jednaá se o 3+1 v paneláku nicméně by to bylo zase na ukor antény a to zase není dobře.Díkes za radu

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    Vlastním to a síla signálu je opravdu velmi dobrá

Chytám sousedovu wifi - signál musí u mě projít skrz 2 zdi (jedna tenká a signál je na nic - ale připojím se )rodinného domu a pak k sousedovi, kterej bydlí přes ulici :P S původní anténou v ntb jsem musel strčit ntb do okna, aby signál nešel skrz ty 2 zdi.

Btw nekupoval jsem to pro chytání sousedovy wi-finy, ale ve škole jsem v některých učebnách na ntb měl moc slabej signál :X

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2009

dobrá ale svůj učel mi to v paneláku splní ne?mobil mi tam chytá signál přes wifi dobře.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od mirekd Zobrazit příspěvek
    dobrá ale svůj učel mi to v paneláku splní ne?mobil mi tam chytá signál přes wifi dobře.
    Podlě mě to bude mít rozhodně lepší signál než mobil.

Proč chceš u stolního PC co nejmenší tu anténu? Čím lepší signál, tím vyšší rychlost. Rozhodně bych do toho těch pár korun navíc investoval (přinejhorším tu anténu odšroubuješ viz. příloha)

Podobná témata

1. nejde internet pres wifi router
    Od jacobsen v sekci Sítě
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-11-2010, 11:31
  2. Wifi router a internet přes kabelovku.
    Od Arny_CZ v sekci Sítě
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 25-09-2010, 19:27
  3. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 12-01-2010, 23:35
  4. Nefunkční internet přes WiFi
    Od Lukas.Manak v sekci Sítě
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-06-2009, 11:50
  5. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 10-01-2009, 02:07