reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Dotaz k ukladani souboru z internetu

cuaron (105)|16.3.2012 22:28
Kdyz si postupne ukladam soubory z netu do nejakyho konkretniho adresare, tak se mi obcas stane, ze kdyz ukladam soubor z jinyho webu nez ze kteryho jsem stahl nejakej soubor predtim, Windows mi nabidnou uplne jiny adresar nez ten, do kteryho jsem ulozil predesly soubory. Patrne (ale mozna se pletu) si Windows pamatujou, ze kdyz jsem posledne ukladal napr. obrazek z imageshack.us, tak jsem ho ulozil do adresare B, a proto mi nabidnou adresar B misto adresare A. Nevim, jestli to vysvetluju srozumitelne, ale bud maj Windowsy nejakou pamet na tyhle veci a nebo jsou v tomhle nejaky zmateny. Jde s tim neco delat?
DrZelenka (2491)|16.3.2012 23:17
Tohle bude, podle mě, funkce prohlížeče - jakej používáš?
cuaron (105)|17.3.2012 00:38
Taky mozny, to me nenapadlo. Firefox.
cuaron (105)|20.3.2012 20:34
Tak to funkce prohlizece asi nebude, protoze ve Firefoxu jsou ve spravci stahovani jen dve moznost - ulozit do vybranyho adresare, nebo vse ukladat do jednoho zvolenyho adresare.
hugostieglitz (907)|20.3.2012 22:56
[quote=cuaron;497436]Tak to funkce prohlizece asi nebude, protoze ve Firefoxu jsou ve spravci stahovani jen dve moznost - ulozit do vybranyho adresare, nebo vse ukladat do jednoho zvolenyho adresare.[/quote]

odinstaluj všechny doplňky ve firefoxu,mám dojem že zejména motivy vzhledu jako např"LavaFox V1" a další podobné způsobují kolize se správcem stahování jako třeba že nefunguje zatržítko u volby "vždy použít pro tento druh souborů" atd.další co můžeš udělat je odinstalovat firefox a nainstalovat nejnovější verzi,která už si pohlídá kompatibilitu doplnků sama
cuaron (105)|14.4.2012 18:21
No ja nejnovejsi verzi Firefoxu (starsi verze mi to nedelaly) mam a porad mi to blbne. Zkusim si s tim jeste trochu pohrat a uvidime. Ale nezda se mi, ze by to byl nakej bug. Prijde mi jako by slo o nejakou funkci, protoze to ma fakt systematickou pamet. Kdyz chci ulozit nakej obrazek z flickr.com, nabidne mi to automaticky adresar, do kteryho jsem naposledy ukladal z flickr.com (kdyz pak chci ukladat obrazky z vice webu do jednoho adresare, tak mi to s kazdym jinym webem zprvu nabidne jiny adresar a mam v tom zmatek).
hugostieglitz (907)|16.4.2012 21:46
[quote=cuaron;499791]No ja nejnovejsi verzi Firefoxu (starsi verze mi to nedelaly) mam a porad mi to blbne. Zkusim si s tim jeste trochu pohrat a uvidime. Ale nezda se mi, ze by to byl nakej bug. Prijde mi jako by slo o nejakou funkci, protoze to ma fakt systematickou pamet. Kdyz chci ulozit nakej obrazek z flickr.com, nabidne mi to automaticky adresar, do kteryho jsem naposledy ukladal z flickr.com (kdyz pak chci ukladat obrazky z vice webu do jednoho adresare, tak mi to s kazdym jinym webem zprvu nabidne jiny adresar a mam v tom zmatek).[/quote]

stáhni si pokud ho nemáš program "ccleaner" zde na SHW v sekci download,nainstaluj ccleaner,nic v něm neměň,klikni na čistič-analyzovat-spustit cleaner,dále klik na registry-hledej problémy-opravit nalezené problémy(zde se tě zeptá zda chceš zálohu registru-dej ano a ulož),postup registry zopakuj ještě několikrát(dokud to nezahlásí "nebyly nalezeny žádné problémy"),dále klik na Nástroje -odinstalovat-vyber firefox-po odinstalování firefoxu proveď ještě operaci registry
Nyní nainstalu znovu firefox-při instalaci ff se tě zeptá jestli chceš importovat nastavení např z int.explorer nebo jiných prohlížečů-dej NE
otevři firfox,klik na tlačítko "firefox"-možnosti-nastav si domovskou str.-zvol složku do které chceš ukládat stažené soubory-zde zvol zatržení "uložit všechny soubory do"
teˇskus něco stáhnout a napiš jak to dopadlo