reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: instalce windows z externího hdd

Neregistrovaný (0)|21.3.2012 15:39
Tazatel: petrp

Znění dotazu: Zdravím,potřebuju nainstalovat Windows do NTB, ale je rozbitá mechanika. NTB umí bootovat z USB flash a z USB HDD. Z USB DVD bootovat neumí. Navíc se jedná o mininotebook a je v něm HDD ještě menší než 2,5" a ten nejsem schopnej (po vyndání)připojit k jinému PC. Můžete mi někdo poradit jak jednoduše udělat z flash nebo ext. HDD bootovací medium a jak z něj spustit instalaci? Díky
DrZelenka (2491)|21.3.2012 16:50
[quote=Neregistrovaný;497494]Tazatel: petrp

Znění dotazu: Zdravím,potřebuju nainstalovat Windows do NTB, ale je rozbitá mechanika. NTB umí bootovat z USB flash a z USB HDD. Z USB DVD bootovat neumí. Navíc se jedná o mininotebook a je v něm HDD ještě menší než 2,5" a ten nejsem schopnej (po vyndání)připojit k jinému PC. Můžete mi někdo poradit jak jednoduše udělat z flash nebo ext. HDD bootovací medium a jak z něj spustit instalaci? Díky[/quote]

Tady je návod a dole odkaz na program, co to udělá za tebe.

http://www.jiribrejcha.net/2009/03/nainstalujte-si-windows-7-nebo-vista-z-usb-flash-disku/

Ze zkušenosti je flashka oproti DVD pekelně rychlá (27MB/s čtení a W7 nainstalovány na SSD za 10minut). Jak jsem to zkusil jednou, tak už jsem přestal používat DVD.
Neregistrovaný (0)|22.3.2012 08:47
Super, funguje. Díky moc za radu.

PP