reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: potíže s windows movie maker

Neregistrovaný (0)|23.3.2012 20:14
Tazatel: jenny-g

Znění dotazu: Dobrý den,poslední rok mám problémy s movie maker.
1.když si tam dávám nějaké video a pak ho chci třeba stříhat,tak se mi u některých stává,že tam naskočí černá obrazovka a video už nejde,zkrátka se zasekne,ale pak následující video už jde.stává se mi to často.
2.když mám sestřihaná videa nebo fotky,která na sebe navazují,tam se mi někde v nějakých částí(tam kde na sebe navazuje první video na to druhé) stává že mi naskočí na začátku toho druhého videa(asi první 1 nebo 2 sekundy)posledních 1 nebo 2 sekund toho prvního videa.je to sice jen okamžik,ale i tak to zkazí celé to video.
3.nejde mi publikovat film.Ukládám to vždy do složky,která je skoro prázdná.Zdroje,které používám na to video v počítači mám.video jde publikovat jen na tu nejnižší kvalitu obrazu(VHS,PAL,1,0 Mb/s).Což je opravdu hodně dost nekvalitní.
S tím programem je to čím dál horší.Prosím poraďte mi někdo.Pracuje se mi s ním dobře,ale tyhle problémy mi všechno kazí.
Děkuji
hugostieglitz (907)|23.3.2012 22:04
[quote=Neregistrovaný;497652]Tazatel: jenny-g

Znění dotazu: Dobrý den,poslední rok mám problémy s movie maker.
1.když si tam dávám nějaké video a pak ho chci třeba stříhat,tak se mi u některých stává,že tam naskočí černá obrazovka a video už nejde,zkrátka se zasekne,ale pak následující video už jde.stává se mi to často.
2.když mám sestřihaná videa nebo fotky,která na sebe navazují,tam se mi někde v nějakých částí(tam kde na sebe navazuje první video na to druhé) stává že mi naskočí na začátku toho druhého videa(asi první 1 nebo 2 sekundy)posledních 1 nebo 2 sekund toho prvního videa.je to sice jen okamžik,ale i tak to zkazí celé to video.
3.nejde mi publikovat film.Ukládám to vždy do složky,která je skoro prázdná.Zdroje,které používám na to video v počítači mám.video jde publikovat jen na tu nejnižší kvalitu obrazu(VHS,PAL,1,0 Mb/s).Což je opravdu hodně dost nekvalitní.
S tím programem je to čím dál horší.Prosím poraďte mi někdo.Pracuje se mi s ním dobře,ale tyhle problémy mi všechno kazí.
Děkuji[/quote]


co máš za OS?
r34ktor (7477)|24.3.2012 12:19
To může mít řadu důvodů. Jako nejpravděpodobnější mě napadají rozhašené filtry (kodeky) v systému. Pokud jsi nainstaloval nějaký pofidérní univerzální balík, zkus ho odebrat.
hugostieglitz (907)|24.3.2012 12:43
[quote=r34ktor;497695]To může mít řadu důvodů. Jako nejpravděpodobnější mě napadají rozhašené filtry (kodeky) v systému. Pokud jsi nainstaloval nějaký pofidérní univerzální balík, zkus ho odebrat.[/quote]

souhlas pokud má win 7 a doinstaloval wmm je třeba jít na tool-option-compatibility a zaškrtnout políčko -AviDecompressor pokud tam není tak pravděpodobně nemá "quartz.dll" ve verzi 6.6.7601.17713
toto platí pouze pro win 7 u xp kde je wmm součástí systému nevím