Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Zdroj 80 Plus Gold - dlouhé kabely

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Potřebuji do bigtoweru zdroj s dlouhými kabely + certifikací Gold, ze seznamu certifikovaných se mi zamlouvá tento:

http://www.czc.cz/coolermaster-silen.../78466/produkt

Koukal jsem i na Corsairy a Seasonic X, ale ty jsou plně modulární, tenhle CM má hlavní kabely napevno, to se mi zamlouvá víc. Jen ta délka kabelů .. nemá ho někdo?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Coolermaster není výrobce, jen si nechává zdroje vyrábět (např. u Seasonicu nebo CWT). Pokud ti dostačuje délka kabelů u X-560, rozhodně bych šáhnul po něm. Co jsem četl recenze, tak je to prokazatelně jeden z nejlepších zdrojů na trhu, navíc s polopasivním chlazením.

Nováček Avatar uživatele Ecthelion
    Registrace
    Mar 2010

Co se týká kabelů, tak prokazatelně krátké je má většina zdrojů od Enermaxu (vlastní zkušenosti), takže bych bral Seasonic či Corsair řady TX (má i nemodulární kabeláž, co se ti tak líbí) nebo AX (komplet modulární, ale s délkou k CPU napájení to je bída - rovněž vlastní zkušenost).

Podobná témata

1. dlouhé zobrazení loga MB
    Od multa62 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 30-01-2011, 10:03
  2. Po dlouhé době upgrade PC
    Od AmigoCZE v sekci PC - archiv
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 19-11-2009, 16:46
  3. dlouhé nabíhání XP
    Od bandolier.wz v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení