reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Accelero S1 plus - pasta

.tom (7)|11.4.2012 16:40
Ahoj, koupil jsem si chladič Arctic Accelero S1 plus.K chladiči je i sada malých al ježku na chlazení pamětí a napájecích obvodů. K přilepení těchto chladičů výrobce dodává jakési dvousložkové lepidlo - podle návodu se mají oba sáčky 5 minut míchat, potom do 15 minut přilepit a pár hodin nechat zaschnout. Ráno jsem přesně tohle udělal, ale ani ted za pasta/lepidlo nestuhlo a vypadá to ze má stejnou konzistenci jako ráno. Nevíte někdo co to potřebuje ke stuhnutí? Teplo, chlad, UV záření, nebo tak něco?
Díky,
T.
r34ktor (7477)|11.4.2012 17:42
Originálně dodané lepidlo moc nefunguje. Doporučil bych ho nahradit lepící termopáskou.
alfah4ns (1040)|11.4.2012 17:55
odmastil jsi to pořádně? Jinak myslím, že chvíli trvá, než se to "zapeče".

nebo lepící páska.
.tom (7)|11.4.2012 18:39
Když jsem sundával originální chladič tak jsem zbytky staré pasty umyl benzínem. To by mohlo stačit, ne? Jinak já jsem kartu ještě nezapínal. Vzhledem k tomu že to "lepidlo" má i po téměř 10h konzistenci bláta tak ty al. ježci (=chladiče) skoro vůbec nedrží a jakýkoliv pohyb znamená jejich posunutí. Mám tedy zkusit kartu namontovat a dát jí nějaký burn-in test aby se ohřála? Nerad bych aby se mi někdy v budoucnu chladiče odlepily a odešla mi kvůli tomu karta.

Díky,
T.

PS: jinak se omlouvám za překlepy v první zprávě - psal jsem jí na mobilu.