Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Nemůžu nastavit naslouchání portů na routru.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Můj problém se týká stahování z torrentů.Dříve jsem nic takového neladil, úpně stačili servry na sdílení dat.Ale od doby kdy zabili megaupload se servrů vše mizí velkou rychlostí.
    Předejdu polemice jestli mám veřejnou či soukromou ip adresu.Když drát připojím do počítače svítí všede zelená a stahuju plnou rychlostí.Na utorrentu hlásí máte veřejnou ip adresu (http://www.utorrent.cz/help/nat.php).Ale jakmile připojím kabel do routru jsem passiv hlásí mě to "máte soukromou ip".Takže problém je nastavení mého routru.Vytipal jsem z routru nastavení.JInak používám antivir Eset 4, ale který sem měl při tomto experimentování vypnut.Kabel mít pořád do počítače připojen nemůžu moje drahá polovička používa notebook.Díky za rady.

router je LONGSHINE WR5-2214-A
    manuál na stažení zde: http://network.longshine.de/goods/detail/en/51/158

Tady mám poznámku k tomu, že utorrent by měl po zatržení v nastavení mapování UPnP portů si otevřít porty sám... bohužel také nefunguje...

Port range 48493 jsem volil z důvodu, že ho mám otevřený jako naslouchací port v utorrentu...

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. [RECENZE ROUTRU] ASUS WL-330NG
    Od froxic v sekci Články čtenářů
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 03-02-2015, 20:39
  2. Nastavení routru
    Od dna407 v sekci Sítě