Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: HTC Wildfire S a špatný mikrofon

15.4.2012 09:25
BelbasZdravím
Mám asi rok HTC Wildfire S a občas se stane, že mikrofon nefunguje. Prostě mi někdo volá, zvednu to, mluvím, ale nikdo mě neslyší. Když hovor vypnu a spustím si nahrávání zvuků, ani to nejde zapnout. Telefon vypnu/zapnu a vše funguje zase tak jak má... Problém se vrací zhruba jednou za týden. Zdá se mi, že hardwarově s mikrofonem nic není ale spíše se vypíná nějak softwarově. Nevíte někdo co s tím, případně je to na reklamaci? Bojím se, že mi to neuznají, protože se prostě závada neprojeví. Díky
15.4.2012 09:50
Freschak[quote=Belbas;499938]Zdravím
Mám asi rok HTC Wildfire S a občas se stane, že mikrofon nefunguje. Prostě mi někdo volá, zvednu to, mluvím, ale nikdo mě neslyší. Když hovor vypnu a spustím si nahrávání zvuků, ani to nejde zapnout. Telefon vypnu/zapnu a vše funguje zase tak jak má... Problém se vrací zhruba jednou za týden. Zdá se mi, že hardwarově s mikrofonem nic není ale spíše se vypíná nějak softwarově. Nevíte někdo co s tím, případně je to na reklamaci? Bojím se, že mi to neuznají, protože se prostě závada neprojeví. Díky[/quote]
Asi bych to viděl na reklamaci, když budeš vědět, že to nejde tak tam zajdi a zkus to s tím nahráním zvuku.
16.4.2012 01:45
alfah4nsresetni tel do továrního nastavení (kompletně, i s formátem)
pomohlo?
ANO -> na vně mohly být některé aplikace, které ten systém trochu zabordelily.
NE -> RMA