Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: HTC Wildfire S a špatný mikrofon

Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2009

Zdravím
    Mám asi rok HTC Wildfire S a občas se stane, že mikrofon nefunguje. Prostě mi někdo volá, zvednu to, mluvím, ale nikdo mě neslyší. Když hovor vypnu a spustím si nahrávání zvuků, ani to nejde zapnout. Telefon vypnu/zapnu a vše funguje zase tak jak má... Problém se vrací zhruba jednou za týden. Zdá se mi, že hardwarově s mikrofonem nic není ale spíše se vypíná nějak softwarově. Nevíte někdo co s tím, případně je to na reklamaci? Bojím se, že mi to neuznají, protože se prostě závada neprojeví. Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele Freschak
    Registrace
    Apr 2011

Citace Původně odesláno od Belbas Zobrazit příspěvek
    Zdravím
    Mám asi rok HTC Wildfire S a občas se stane, že mikrofon nefunguje. Prostě mi někdo volá, zvednu to, mluvím, ale nikdo mě neslyší. Když hovor vypnu a spustím si nahrávání zvuků, ani to nejde zapnout. Telefon vypnu/zapnu a vše funguje zase tak jak má... Problém se vrací zhruba jednou za týden. Zdá se mi, že hardwarově s mikrofonem nic není ale spíše se vypíná nějak softwarově. Nevíte někdo co s tím, případně je to na reklamaci? Bojím se, že mi to neuznají, protože se prostě závada neprojeví. Díky
    Asi bych to viděl na reklamaci, když budeš vědět, že to nejde tak tam zajdi a zkus to s tím nahráním zvuku.

Starousedlík SHW Avatar uživatele alfah4ns
    Registrace
    May 2011

resetni tel do továrního nastavení (kompletně, i s formátem)
    pomohlo?
    ANO -> na vně mohly být některé aplikace, které ten systém trochu zabordelily.
    NE -> RMA

Podobná témata

1. špatný zvuk
    Od SkyVessel v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-02-2014, 15:20
  2. Výměna displeje HTC Wildfire S
    Od Belbas v sekci PDA a smartphony
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 28-01-2014, 20:00
  3. Asi špatný HDD?