reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

"no signal detected" na monitoru po neúspěšném pokusu o odemčení jádra u X3

Karlos7 (6)|18.4.2012 18:35
Zdravím, už jsem se ptal u graf. karet, ale raději dávám i sem.

Pokusil jsem se odemknout jádro u svého X3, ale nevyšlo. Fajn, restartoval jsem BIOS vyjmutím baterky, počítač najel, deska jednou pípla, ukázal se splash screen BIOSu, ale pak vypnul monitor a vyskočila hláška "No signal detected". Nic nepomáhá.

Možná bych měl dodat, že když už jsem se v tom vrtal, tak jsem si i vyčistil grafiku od prachu (sundal jsem i větráček), ale to snad důvod být nemůže. Obraz se totiž na pár sekund objeví, teprve pak monitor zhasne.

Dík za rady.
Richmond (8084)|18.4.2012 18:43
Zkusit integrovanou vga nebo notes na monitoru. Někdy totiž bývá kombinace ATI + levný monitor (BenQ, Fujitsu...) problémová. Nejméně problémové je připojení DVI kabelem ;)
Karlos7 (6)|18.4.2012 19:22
Ok, díky, problém vyřešen.

Bylo to tím čištěním. Po opětovném přidělání a postavení toweru větráček asi špatně dolíhá, takže teď mám počítač naležato a vše funguje :))
Richmond (8084)|18.4.2012 19:35
Ó jak sofistikované řešení :D

Nebylo by jistější sundat chladič, znovu přemáznout pastu a dát dohromady? BTW nemusí to být nutně chladič, ale třeba nedomáčlý konektor napájení (zkus domáčknout třeba párátkem v konektoru)
r34ktor (7477)|18.4.2012 21:19
[quote=Richmond;500399]Nebylo by jistější sundat chladič, znovu přemáznout pastu a dát dohromady?[/quote]
To udělal, jen to zpátky špatně složil. Celkem klika. Taky se mohlo začmoudit. :slug
Karlos7 (6)|18.4.2012 21:45
[quote=Richmond;500399]Ó jak sofistikované řešení :D

Nebylo by jistější sundat chladič, znovu přemáznout pastu a dát dohromady? BTW nemusí to být nutně chladič, ale třeba nedomáčlý konektor napájení (zkus domáčknout třeba párátkem v konektoru)[/quote]

To by samozřejmě bylo, ale pastu nemám a v jediném obchodě ve městě mají jen do pěti, už jsem to nestihl. A zítra tam stejně koupím rovnou novou kartu :)