reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Záseky, které vyřeší restart

Domingster (139)|21.4.2012 11:53
Zdravím, mám problém. Mám notebook Toshiba L670-1G5 (i5 460, Radeon HD5650, 4GB RAM, HDD 640GB, Windows 7 64Bit) a poslední dobou se mi z ničeho nic sekne tak, že sice s ukazatelem pohybovat můžu, ale neotevřu ani složku, furt se zobrazuje ukazatel načítání, ale nic. Pak když zmizí a kliknu znovu, tak mi naskočí jestli chci ukončit proces, že neodpovídá, dám ano, a ukončí se celý explorer.exe, takže všechny lišty apod. Pomůže jen restart. Už nevím co s tím. Občas jde otevřít všechno, ale pak když chci otevřít film v KMPlayeru, tak se stane to samé, někdy se to stane i na stránce v prohlížeči, kde je nějaký flash objekt, třeba video. Vážně netuším co z tím, už jsem z toho celkem zoufalý. Neví někdo co zkusit?
cnbs (10)|21.4.2012 12:10
Zkoušel si třeba po spadnutí exploreru, zapnout správce úloh, a v něm zapnout znova explorer.exe? zapne se? nebo opravdu jen po restartu?
Domingster (139)|21.4.2012 12:14
Správce úloh mohu zvolit až po výběru z nabídky po stisknutí Ctrl+Alt+Delete, jenže nabídka po zmáčknutí nenaskočí.
strapaty12 (55)|25.4.2012 09:17
pozri v spravcovi uloh procesy ktore a kolko ti vytazuju ram a procesor..... pozi tiez ci ti tam neostavaju niektore procesy visiet (napr. zavries program ale proce z neho je tam stale).... mne toto obcas robia torrenty....