reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Hledám hru typu

shotokan san (4)|26.4.2012 19:49
Zdravím Vás.
Mám oblíbený jeden typ her, který se mi však nezdá moc rozšířený a ani nevím jak by se dal nazvat.
Dost jsem hledal a nic kromě asi 2 her nenašel. Takže ted k věci, už od malička jsem rozený vůdce, mám sklony vytvářet hodnostní motivační systém frakce/klanu/gildy/kmenu, jeho hierarchii, shánět nové členy apod. Tohle si mohu splnit ve skutečně mnoha hrách, klany apod. obsahuje opravdu mnoho her, takže v tom by nebyl problém. Ale problém je, že jsem zároveň dobyvatel.
Tudíž hledám hru, kde bych mohl vést vlastní klan nebo něco takového, ale hlavně aby jsme mohli mít vlastní území, bojovat o toto územíí s dalšími apod.
Z her co jsem zkoušel tomu akorát odpovídaly Divoké kmeny a jejich variace - ty mě však už omrzely a navíc byly dost časově náročné. Další hra byla Minecraft s pluginem Factions - tohle mému popisu odpovídá a navíc je již základní hra velmi zábavná, bohužel však plugin s frakcemi
obsahuje velmi velké množství nedostatků a chyb. Možná to je i servermi, které jsem zkoušel, možná mít vlastní server tak bych to do jisté míry mohl zbavit těch nedodělků :-) .
Takže na závěr shrnu: Hledám hru, kde bych mohl se svým klanem dobývat nepřátelská území, a to naše území samozřejmě bránit před útočníky. Raději bych byl za normální hry, ale když znáte propracovanou webovou hru tak klidně taky.
Děkuji.
Jds (106)|27.4.2012 21:42
Zdravím.No nevím ale,napadá mne jedna hra hrál jsem ji jmenuje se "SPORE"nevím jastli je to co hledáš.Tento typ her zrovna nejsou šálek mé kávy.Ještě mně napadá hra "LEGENDA..." tuším je to česká hra kdysi dávno jsem hrál demo.Asi jsem moc neporadil co?.Zdar a sílu
shotokan san (4)|28.4.2012 20:51
Díky za typy. Omlouvám se zapoměl jsem na jednu docela důležitou věc, a to že by bylo dobré kdyby daná hra byla online, území by se uložilo a i další den bychom mohli s přáteli třeba budovat naše království a plánvat útok na nepřátelský klan (taktéž hráči) (doufám, že pochopíte co mám na mysli :-) ). Co se týče legendy tak to si myslím nesplňuje, působí to na mě jako obyčejná strategická hra jakých je plno. Spore vypadá zajímavě, ale nějak jsem nezjistil zda jde hra hrát online třeba na nějakém serveru.
Jds (106)|29.4.2012 12:23
No syn hraje nějakou onlinovku která se jmenuje GOODGAME EMPIRE.Ztoho co jsem vypozoroval to je něco takového co požaduješ.Nevím jestli to odpovídá tvé představě.Zdar a sílu