reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nechce se mi rozjet PC- prosim poradte.

Vivaso (2)|28.4.2012 11:44
Cau lidi, mam takovy problem.
Pri zapnuti pocitace se mi klasicky rozjedou vetraky na max., pak se to snizi, ale "nelupne" mi ten zvuk ze zakladky nebo odkud to vychazi. Myslim si ze ten zvuk ma znamenat nejakou kontrolu HW. No to je jedno. Ze zadu od bedny nemam ty 4 diody, tak ani podle manualu nemuzu urcit co to je. Jinak se mi vubec nerozsviti obrazovka, proste nic to nedela. Jen jedou vetraky- normalni zvuk, jen to proste nenabehne. Udelalo mi to zniceho nic. Vcera jsem ho normalne vypnul. A dnes na narozky si ho chci zapnout a on ta potvora nejede. Poradte mi prosim..
Deee-aN (3834)|28.4.2012 12:02
My máme také problém... Nevíme z čeho je počítač složený, jak je starý, jaký je OS....:o
Vivaso (2)|28.4.2012 13:21
zakladka: Asus P5Q deluxe
procesor: Intel dualcore E8400 3Ghz
grafika: ATI Radeon 4870 1GB
hardisk: Seagate Sata II 640GB
zdroj: Bluestorm II 500W
operacni pamet: corsair 2GBx2 (frekvenci ted presne nevim)
PC je stary priblizne 4 roky.

Windows 7 Ultimate 64bit.
Ale o ty windowsy vubec asi nejde, nechce se mi vubec rozsvitit obraz tudiz nejde vubec :(
Premyslim o zakladce, protoze kdyz sem ho mel otevreny a zapl sem ho, tak grafika blikne a vetrak na ni se toci.
Deee-aN (3834)|28.4.2012 20:48
Chtělo by to komp profouknout od prachu, vyzkoušet, jestli je všechno docvaklé (včetně kabelu komp-monitor), vizuálně zkontrolovat základní desku a zdroj, jestli kondenzátory nevypadají podezřele (nafoukle) a po odpojení od proudu vytáhnout tak na 10 min. tu velkou plochou baterku ze základní desky.
Máš možnost vyzkoušet jiný zdroj a GPU?