Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: PC pro hraní her v ceně 25 000 - 27 500 Kč

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Zaměření pro: hraní her

Platforma: Intel
    Operační systém: Win 7 Pro
    LCD monitor: bez LCD

Poznámky a periferie:
    Chci si pořídit nový počítač na hraní her a zatím jsem to poskládal takto http://www.czc.cz/ccfs7aviv0gtf8c3dkd33j8qs3/seznam . Máte nějaký návrh co zlepšit nebo udělat jinak? Původně jsem myslel že si počkám na GTX 660Ti ale bůhví kdy to bude a ten počítač bych chtěl nejlépe do půlky května mít doma. Pevný disk v seznamu není, jelikož jich mám pár ještě ve starém počítači a až ceny klesnou na přijatelnější úroveň tak pořídím něco většího. Díky
    Naposledy upraveno uživatelem cheysuli: 04-05-2012 v 13:03
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

seznam musis oznacit jako verejny ...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Edit: už je nastavený jako veřejný.
    Naposledy upraveno uživatelem cheysuli: 04-05-2012 v 13:07

Starousedlík SHW Avatar uživatele Matherdet
    Registrace
    Apr 2011

Doporucil bych ssd ''pouze'' 60GB na system to staci a tech par stovek kterych by jsi usetril dat na Grafiku.Ssd tento: http://www.alfacomp.cz/php/product.p...0&SearchType=1

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Když už to kupuješ v CZC, můžeš vzít tyhle paměti:
    http://www.czc.cz/kingston-hyperx-lo...105024/produkt
    Rychlost stejná, nižší napětí.

A grafiku spíš ve verzi od Sapphire, jelikož by měla být jedna z nejtišších vůbec.

Ty Gigabyte chladiče bývají slušné, ale často mívají zbytečně vysoké otáčky v klidu, nezbývá pak než to v BIOSu modifikovat na nějakou rozumnou hodnotu.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od elpsycho Zobrazit příspěvek
    Když už to kupuješ v CZC, můžeš vzít tyhle paměti:
    http://www.czc.cz/kingston-hyperx-lo...105024/produkt
    Rychlost stejná, nižší napětí.
    to už bych rovnou misto KingShitů koupil tyhle Corsairy http://www.czc.cz/corsair-vengeance-...3sg&q-first=18

Registrace
    Nov 2006

Ne že bych něco namítal proti Corsairům, které očividně mají lepší časování, ale co máš proti Kingstonům? Nestavím PC tak často abych mohl vyvozovat nějaké statistiky, ale poslední moje zkušenost byla bezproblémová. Narozdíl třeba od značky A-Data, kde mám historicky úmrtnost 60%.

Registrace
    May 2006

Ne že bych něco namítal proti Corsairům, které očividně mají lepší časování, ale co máš proti Kingstonům? Nestavím PC tak často abych mohl vyvozovat nějaké statistiky, ale poslední moje zkušenost byla bezproblémová. Narozdíl třeba od značky A-Data, kde mám historicky úmrtnost 60%.
    u DDR3 teda Kingston ani A-DATA moc neprozivam.

a rekneme, ze zrovna tyhle Corsairy jsou velmi dobry http://www.overclock3d.net/reviews/m...1_35v_review/8
    tak nevidim problem, kdyz jsou za stejnou cenu

Registrace
    Nov 2006

Já na nich taky žádný problém nevidím, když mají lepší parametry, akorát se divím že se opíráš do značky, která podle mě ničím nevybočuje z průměru, stejně jako Corsair.

Registrace
    May 2006

Já na nich taky žádný problém nevidím, když mají lepší parametry, akorát se divím že se opíráš do značky, která podle mě ničím nevybočuje z průměru, stejně jako Corsair.
    no, zda se mi, ze trosku zacali s**t na kvalitu, podobne jako A-DATA ...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Dík za návrhy. Co se týče pamětí, tak tam mám tyhle z toho důvodu, že výrobce MB je má v seznamu podporovaných pamětí. Jak výše zmíněné Kingstony tak i Corsairy v podpoře nemá. Asi by to neměl být žádný problém, ale nerad bych riskoval.

K té grafice. O modelu od Sapphiru jsem taky přemýšlel, ale po pár recenzích mi z toho líp vyšel ten Gigabyte. Na druhou stranu uvažuju o tom, že tam dám Sapphire na základních frekvencích a přetaktuju si ho. V železe by mezi OC edicí a základní neměl být rozdíl, že?

SSD bych radši aspoň těch 120GB. Chtěl bych tam mít kromě systému ještě několik často používaných programů a to už by těch 60 GB mohlo být docela málo.

Registrace
    Nov 2006

No, a zase Intel s ohledem na integrovaný paměťový řadič v procesoru nedoporučuje paměti s voltáží nad 1,5 V (aspoň u Sandy Bridge to tak bylo), to si nevybereš. Vzal bych Corsairy, pravděpodobnost že s tím budou nějaké problémy mi přijde mizivá, tj. ne o moc větší než pravděpodobnost výrobní vady, která tě může potkat u každého modelu.

A SSD bych vyřešil nákupem 2x60GB - na jednom rychlém disku systém, na druhém programy, podle mě nejefektivnější možnost.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

2X60GB SSD sice bude efektivnější, ale taky podstatně dražší.

Je pravda, že v těch pamětech si člověk prostě nevybere, aby to vyhovovalo všude. Takže beru ty corsairy.

A měl bych ještě jeden dotaz. Počítač chci připojit ke dvěma monitorům. Primární monitor má DVI a DP konektor a sekundární DVI a VGA konektory. Tuhle kombinaci bych ke grafice nepřipojil, ale lze to připojit oboje přes MB, nebo třeba jeden přes MB druhý přes GK? Máte s tím někdo zkušenosti jak se to potom chová?

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od cheysuli Zobrazit příspěvek
    2X60GB SSD sice bude efektivnější, ale taky podstatně dražší.

Je pravda, že v těch pamětech si člověk prostě nevybere, aby to vyhovovalo všude. Takže beru ty corsairy.

A měl bych ještě jeden dotaz. Počítač chci připojit ke dvěma monitorům. Primární monitor má DVI a DP konektor a sekundární DVI a VGA konektory. Tuhle kombinaci bych ke grafice nepřipojil, ale lze to připojit oboje přes MB, nebo třeba jeden přes MB druhý přes GK? Máte s tím někdo zkušenosti jak se to potom chová?
    vsak jeden pripojis na DP a druhej DVI ... nevidim v tom problem

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Salamander Zobrazit příspěvek
    vsak jeden pripojis na DP a druhej DVI ... nevidim v tom problem
    V tom je přesně ten problém. GK má totiž jeden DVI, jeden HDMI a dva mini-DP a já nemám miniDP-DP kabel (stojí asi dvě stovky).

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. PC pro hraní her v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od JackFlash v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 14-05-2012, 13:07
  2. PC pro hraní her v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od Pechy91 v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 16-02-2012, 21:57
  3. PC pro hraní her v ceně 7 500 - 10 000 Kč