Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Notebook v ceně 10 000 - 12 500 Kč

Nováček
    Registrace
    May 2012

Primární požadavky: vysoký výkon

Preferovaní výrobci: Acer, Asus

Další komentář:
    Dobrý den chci si pořídit notebook převážně na něm budu hrát. Jen nevím,které jsou dobré uvažoval jsem nad těmito:
    http://www.alza.cz/acer-aspire-5742g...ny-d257971.htm

http://www.alfacomp.cz/php/product.p...00810000001KVA

Který z nich je lepši ? a jestli znáte i vykonější do té samé cenové relace předem děkuju
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Já osobně bych si asi připlatil na http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-z5...ck-d289423.htm
    S K53kou tu už byly problémy s přehříváním (i když myslím, že to byla verze s i5kou) a do levného Aspiru bych asi taky nešel...

Nováček
    Registrace
    May 2012

Aha no Lenovo IdeaPad Z570 Black vypada dobře a je i něco vykonější než K53ka , i když s grafickým vykonem to maji přibližně na stejno. Na notebook budu určitě kupovat chladicí podložku. Jestě prosim jestli mate nějake zkušenosti z Leonovem jestli nejsou poruchové atd. at vím s čím mam popřípadě počítat do budoucna

Registrace
    Jun 2008

Já osobně mám Včkové Lenovo a po necelém roce nemám problém. Známí, co je mají si zatím také nestěžovali.

Nováček
    Registrace
    May 2012

našel jsem stranky kde pišou o tom K53SV: Unikátní odvod tepla - IceCool design s chytrým rozložením větrání, které udržuje prostor pro opěru dlaní chladný.Procesor Sandy Bridge i3

Registrace
    Jun 2008

Ano, dostanete k notebooku unikátní samolepku "IceCool design"
    Vlastně jde o to, že jě nějakým způsobem docíleno toho, že se opěrky rukou údajně tolik nezahřívají. To ale nemění nic na tom, že jsme tu řešili s jedním uživatelem problém, že se mu z ničeho nic začal po chvilkách kousat notebook a příčinou bylo přehřívání. Konkrétně šlo o K53 s i5 a GT540M.

Nováček
    Registrace
    May 2012

Grafiku Lenova a Asusu jsem tedka porovnaval na tědlech stránkách http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-...M.63761.0.html
    a uplně dole je jake hry to zvladne rozjed . ta 630M u jedne z danych her si vede huř než GT540M a to maji parametry stejne a navic je 630M novější tak nevím. čim to muže byt ??

Starousedlík SHW Avatar uživatele alfah4ns
    Registrace
    May 2011

630 = 540m.
    A jestli nějaký konkrétní ntb někde chytne více nebo méně - ano, může být.
    CPU, OS, atd...

Nováček
    Registrace
    May 2012

Leono se mi začina moc libit obzvlaště ten systém odprašovaní ventilatoru luxusní . Ještě jeden dotaz Leono přesněji typ IdeaPad Z570 on ma i přepínani graficke karty ?

Registrace
    Jun 2008

To má dnes prakticky každý notebook s dedikovanou grafickou kartou. Dnes totiž prakticky všechny notebooky mají procesor s integrovanou grafickou kartou. Proto pokud má notebook i dedikovanou, lze mezi nimi přepínat.

Nováček
    Registrace
    May 2012

Díky moc .Objednavam Lenovo je luxusní .Díky za rady a pomoc ve výběru .tedka už mam jasno

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 09:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 16:26
  3. Notebook v ceně nad 30 000 Kč
    Od khedeja v sekci Notebooky