reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Autoclick?

Sunshine (103)|12.5.2012 22:23
Ahoj,

mám takový dotaz potřebuju, aby se mu spustil program, to je jasný. Ale teď potřebuju, aby se v tom programu nějak kliklo na záložku v horním panelu, v tý záložce se kliklo na Test (tohle by šlo zrealizovat pomocí Ctrl+T), jenže v tom testu (další okno) se musí kliknout na jednu položku, potom na "rozbalovátko" v tom se vybere (kliknutím) produkt a vše se to potvrdilo stisknutím "OK". Tohle by šlo pomocí třeba Autoclicku, jenže problém je, že se tohle všechno musí udělat automaticky, a v tom progrmau bych si musel otevřít pozice a ještě kliknout na start. Což nejde.

Chtěl bych se zeptat, zda-li existuje nějaký autoclicker, který se automaticky, tedy bez zásahu spustí s již připravenými souřadnicemi a vykoná to sám? Nebo to lze řešit jinou cestou - například makra? S kterýma vůbec neumim. :-D

Jinak jedná se o W7 a program CX-Designer.
durib (1141)|12.5.2012 23:02
Výbornou zkušenost mám s programem AutoIt. Funkce mouseclick by měla být to, co potřebuješ. V nápovědě je jasně popsáno, jak ji použít. Případně se podívej ještě na controlclick. Dokumentace k tomuto programu je velmi obsáhlá i s modelovými programy :thumb
Sunshine (103)|13.5.2012 09:56
Jo super, moc mi to pomohlo. Ješě večer jsme is dodělal ten script a práce v tom je jednoduchá. :) Díky