Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Expertiada - chaos s otazkami?

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Zdravim,
    ucastnim sa expertiady ale mam tu dneska mensi problem...

pise mi to ze som vraj uz na 5. otazku odpovedal

Co jsou to na Světu hardware tzv. Víkendové diskuze? (5/10)
    a moja odpoved "vraj" bola:
    "Setkání redakce s náhodně vybranými registrovanými čtenáři, kde se řeší připravované články."

to "vraj" tam je schvalne pretoze si nepametam zeby som na tuto otazku este odpovedal a vobec uz nie tu odpoved ktora tam je (ani vpodstate neviem ake boli dalsie moznosti kedze som ich ani nevidel)

namiesto toho som uz na 5/10 otazku uz odpovedal cez vikend a ta znela uplne inac, nepametam si uz znenie presne ale bolo to nieco ze Co uverejnujete o vikendoch na sh.cz a moja odpoved bola:
    "O víkendech přinášíme Cenová zpravodajství, která obsahují zajímavé nabídky slevových portálů."

dokonca mi o tom prisiel aj e-mail potvrdzujuci tuto moju odpoved ktory je z 12.5.2012 okolo druhej rano

takze sa pytam ze kde je chyba? mate v tom nejaky chaos? kedze dnesna otazka 5/10 sa uplne zmenila... a pritom som nanu uz odpovedal cez vikend a ocividne ta odpoved ktoru mi to "zaskrtlo" je ta ktoru som vybral ked bola otazka este povodna
    Odpovídat lze po přihlášení

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Odpověď naleznete v aktualitě o dnešní otázce:
    http://www.svethardware.cz/expertiad...5-otazka/35028

------------------------------------------

Upozornění pro soutěžící:

V sobotu 12.5.2012 došlo omylem k zobrazení 5. soutěžní otázky vlivem posunutí 2. otázky kvůli státnímu svátku. Pro dnešní den jsem tak nastavil jiné znění coby 5. soutěžní otázku (namísto znění otázky zobrazovaného v sobotu). Správná odpověď na sobotní otázku ale byla všem účastníkům zaznamenána coby správná odpověď na 5. soutěžní otázku v aktuální Expertiádě (která běží právě dnes). Tzn.:

Pokud jste na sobotní otázku odpověděli správně, na dnešní otázku už nemůžete odpovídat - bude Vám u ní nastavena správná odpověď, tzn. bod.

Pokud jste na sobotní otázku odpověděli chybně, na dnešní otázku už nemůžete odpovídat - bude Vám u ní nastaveno, že jste na ni neodpověděli, tzn. bez bodu.

Pokud jste v sobotu neodpovídali, odpovězte na 5. otázku dnes.

Za tuto komplikaci se omlouvám.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

tak sa to nakoniec vysvetlilo.. ja ze uz zacinam mat halucinacie :-) bo tam ta sobotna otazka tusim znela ze "ktore tvrdenie nie je pravdive" aj ked urcite som tam videl aj otazku o tom comu sa na sh.cz venujete cez vikend kde bola odpoved vpodobe ze prinasate prehlad cien vybranych produktov.

kazdopadne vdaka za objasnenie

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Ja túto tému znova obnovím.
    V sobotu som neodpovedal, takže na 5. otázku som odpovedal včera.

Dnes som chcel odpovedať na 6. otázku, ale nedá sa vraj som odpovedal ....

Pri kontrole už zodpovedaných otázok mám takisto uvedené, že som na 6. otázku odpovedal, aj keď sa tak nestalo ... Navyše mám u 5. otázky uvedené - "otázku jste nezodpověděl"

Nováček Avatar uživatele bobescl
    Registrace
    Jun 2007

Z toho si nic nedělej. Chaos je tu pěkný. Odpověděl jsem na dvě otázky a druhý den mi přišlo - tuto otázku jste nezodpověděl, u obou otázek !!?? Dále - přihlásím se , dám hledat ve fóru a objeví se mi - musíte se přihlásit - no tak co jsem asi dělal předtím ? A nakonec - tento web je příšerně pomalý. Udělejte s tím něco prosím, děkuji !

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    Ja túto tému znova obnovím.
    V sobotu som neodpovedal, takže na 5. otázku som odpovedal včera.

Dnes som chcel odpovedať na 6. otázku, ale nedá sa vraj som odpovedal ....

Pri kontrole už zodpovedaných otázok mám takisto uvedené, že som na 6. otázku odpovedal, aj keď sa tak nestalo ... Navyše mám u 5. otázky uvedené - "otázku jste nezodpověděl"
    Vysvětlení je následující:

Když jsem v pondělí 14.5.2012 zjistil, že neběží otázka z Expertiády (v tu chvíli jsem nevěděl, že 5. otázka běžela v sobotu), nastavil jsem pro daný den (tzn. pro pondělí 14.5.2012) další otázku v pořádí, což byla už šestá. Záhy jsem si uvědomil, že jde už o 6. v pořadí, přičemž měla běžet 5. Nastavil jsem tedy hned otázce zobrazované v pondělí 14.5.2012, že se jedná o 5. otázku v pořadí, nikoli o 6. Mezitím však uběhlo pár desítek sekund, díky čemuž šest uživatelů hlasovalo v momentě, kdy byla daná otázka označena jako 6. v pořadí (robky byl mezi nimi) - to je tedy ten důvod, proč Vám to pak nedovolilo v úterý odpovědět na 6. otázku (jelikož na 6. otázku v pořadí jste odpověděl už v pondělí). A to je taky ten důvod, proč teď máte 5. otázku jako nezodpovězenou - jelikož jste v pondělí odpovídal na otázku, která byla v ten moment coby 6. v pořadí.

Správná odpověď na 5. i 6. otázku byla v obou případech za c), tzn. těmto pár uživatelům nebyl nesprávně přičten chybný hlas, jelikož odpovídali správně.

Těmto 6 uživatelům teď dodatečně nastavím, že na 5. otázku odpověděli správně, čímž dojde ke srovnání.

Je toto vysvělení dostačující?

Za komplikace se omlouvám, bohužel pár sekund trvalo, než jsem si uvědomil, kde byla chyba (tzn. byla publikována otázka v sobotu) a chtěl jsem mít otázku na webu co nejdříve to bylo možné - možná až příliš rychle.

Citace Původně odesláno od bobescl Zobrazit příspěvek
    Z toho si nic nedělej. Chaos je tu pěkný. Odpověděl jsem na dvě otázky a druhý den mi přišlo - tuto otázku jste nezodpověděl, u obou otázek !!?? Dále - přihlásím se , dám hledat ve fóru a objeví se mi - musíte se přihlásit - no tak co jsem asi dělal předtím ? A nakonec - tento web je příšerně pomalý. Udělejte s tím něco prosím, děkuji !
    1. Chaos je kde a jak se prosím projevuje?

2. Poznámce k přihlašování nerozumím, přihlašování do magazínu a fóra jsou však na sobě nezávislé. Navíc brzy proběhne upgrade vBulletinu na novou generaci vB 4.xx, kde je přihlašování předělané a v rámci čehož bude probíhat přihlašování na fórum v prostředí fóra a nikoli jako teď pomocí samostatného formuláře nacházejícím se v prostředí magazínu.

3. Co to znamená, že je tento web příšerně pomalý? Prosím o exaktní informace a pokud možno bez vykřičníků, pane bobeši.

Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Je toto vysvělení dostačující?

Za komplikace se omlouvám, bohužel pár sekund trvalo, než jsem si uvědomil, kde byla chyba (tzn. byla publikována otázka v sobotu) a chtěl jsem mít otázku na webu co nejdříve to bylo možné - možná až příliš rychle.
    Netreba sa ospravedlňovať, mne stačí vysvetlenie .... a či budem mať 10, 9 alebo 8 odpovedí je pri mojom šťastí vlastne jedno

Registrace
    Oct 2006

Už prešiel viac ako mesiac od skončenia květnovej Expertiády a nikde som nevidel vyhodnotenie Pýtam sa teda - bude ?

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    Pýtam sa teda - bude ?
    Ano, bude v nadcházejících dnech.

Podobná témata

1. Magazín: Expertiáda a otázky v ní
    Od SmartMole v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 1115
    Poslední příspěvek: 27-11-2017, 10:07
  2. Expertiáda
    Od lunak v sekci Volná témata
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-05-2010, 10:18
  3. Magazín: Expertiáda - nelze odeslat odpověď
    Od misakko v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 31-10-2008, 11:40
  4. Magazín: Expertiáda s MSI - chyba s PSČ...
    Od Mikacek v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-12-2007, 22:20