reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

tiskárna

GSMAN (3)|13.6.2007 19:36
zdravim, mám sestavu AMD Sempron 1,6GHz, 512 MB RAM a 256 MB graf. karta,
při hraní her se mi to často sekne a to tak že bud pomůže Ctrl+Alt+Del a nebo rovnou RESET, v prohlížeči událostí se napíše: Služba hpdj neuspěla při spuštění v důsledku následující chyby:
Systém nemůže nalézt uvedený soubor.


nevíte na co PC potřebuje při hraní her tiskárnu???
P@pi (1519)|13.6.2007 20:03
Zkuste vypnout "vymoženosti" tiskáren HP jako jsou různí taskbar agenti apod. Stačí přes utilitu TuneUp Utilites 2007 či rovnou z windowsů pomocí spustit => msconfig => přejděte na "Po spuštění" a povypínejte cokoliv s HP v názvu.

To samozřejmě za předpokladu, že tyto vychytávky nepoužíváte (jako 99% uživatelů). Pokud ano, co zkusit přeinstalovat ovladače?
Jezevec (607)|13.6.2007 20:08
[QUOTE=GSMAN;38712]zdravim, mám sestavu AMD Sempron 1,6GHz, 512 MB RAM a 256 MB graf. karta,
při hraní her se mi to často sekne a to tak že bud pomůže Ctrl+Alt+Del a nebo rovnou RESET, v prohlížeči událostí se napíše: Služba hpdj neuspěla při spuštění v důsledku následující chyby:
Systém nemůže nalézt uvedený soubor.


nevíte na co PC potřebuje při hraní her tiskárnu???[/QUOTE]

Když systém nemůže nalézt uvedený soubor, znamená to, že již tiskárna nainstalována není? Máte ji? Tisknete z ní?

Pokud ji máte, pak bych patrně přeinstaloval ovladače k tiskárně.

Volání tiskárny může být periodické, nebo volání může vyvolávat jiný program než hra, kterou zrovna hrajete, v systému běží celá řada dalších procesů včetně nejrůznějších Print Service od výrobce - nástrojů většinou zbytečných, ty bych povypínal.

Volání různých procesů a knihoven mohou mít na svědomí také nejrůznější škodlivé aplikace mj. viry, proto bych systém prověřil antivirovým programem s aktuální knihovnou virových definicí, např. aktuálním AVG 7.5, Kasperskym (AV shield), McAffee Antiviry apd. Určitě bych nevynechal prověření programem Ad-Aware a můj oblíbený je SpyBot Search and Destroy :)...
GSMAN (3)|14.6.2007 19:06
[QUOTE=Jezevec;38714]Když systém nemůže nalézt uvedený soubor, znamená to, že již tiskárna nainstalována není? Máte ji? Tisknete z ní?

Pokud ji máte, pak bych patrně přeinstaloval ovladače k tiskárně.

Volání tiskárny může být periodické, nebo volání může vyvolávat jiný program než hra, kterou zrovna hrajete, v systému běží celá řada dalších procesů včetně nejrůznějších Print Service od výrobce - nástrojů většinou zbytečných, ty bych povypínal.

Volání různých procesů a knihoven mohou mít na svědomí také nejrůznější škodlivé aplikace mj. viry, proto bych systém prověřil antivirovým programem s aktuální knihovnou virových definicí, např. aktuálním AVG 7.5, Kasperskym (AV shield), McAffee Antiviry apd. Určitě bych nevynechal prověření programem Ad-Aware a můj oblíbený je SpyBot Search and Destroy :)...[/QUOTE]

tiskárnu používám, ovladače už jsem přeinstaloval, vir tam nemám(podle Avast!)
pavel_p (993)|14.6.2007 20:59
Tip pro instalací ovladačů HP bez až 150MB bastlu jako jre,updatery,stav toneru etc.: dát přidat tiskárnu, připojená k tomuto počítači, zvolit port (u síťové tiskárny vytvořit nový port TCP/IP), instalace tiskárny, na CD vyhledat *.inf soubory a použít cestu dle svého nejlepšího vědomí a svědomí (drivers/czech/win2000xp nebo podobně).
GSMAN (3)|15.6.2007 11:13
[QUOTE=P@pi;38713]Zkuste vypnout "vymoženosti" tiskáren HP jako jsou různí taskbar agenti apod. Stačí přes utilitu TuneUp Utilites 2007 či rovnou z windowsů pomocí spustit => msconfig => přejděte na "Po spuštění" a povypínejte cokoliv s HP v názvu.

To samozřejmě za předpokladu, že tyto vychytávky nepoužíváte (jako 99% uživatelů). Pokud ano, co zkusit přeinstalovat ovladače?[/QUOTE]


už sem to zkusil a zatím v pohodě, díky moc