Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: tiskárna

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

zdravim, mám sestavu AMD Sempron 1,6GHz, 512 MB RAM a 256 MB graf. karta,
    při hraní her se mi to často sekne a to tak že bud pomůže Ctrl+Alt+Del a nebo rovnou RESET, v prohlížeči událostí se napíše: Služba hpdj neuspěla při spuštění v důsledku následující chyby:
    Systém nemůže nalézt uvedený soubor.

nevíte na co PC potřebuje při hraní her tiskárnu???
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Zkuste vypnout "vymoženosti" tiskáren HP jako jsou různí taskbar agenti apod. Stačí přes utilitu TuneUp Utilites 2007 či rovnou z windowsů pomocí spustit => msconfig => přejděte na "Po spuštění" a povypínejte cokoliv s HP v názvu.

To samozřejmě za předpokladu, že tyto vychytávky nepoužíváte (jako 99% uživatelů). Pokud ano, co zkusit přeinstalovat ovladače?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jezevec
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od GSMAN Zobrazit příspěvek
    zdravim, mám sestavu AMD Sempron 1,6GHz, 512 MB RAM a 256 MB graf. karta,
    při hraní her se mi to často sekne a to tak že bud pomůže Ctrl+Alt+Del a nebo rovnou RESET, v prohlížeči událostí se napíše: Služba hpdj neuspěla při spuštění v důsledku následující chyby:
    Systém nemůže nalézt uvedený soubor.

nevíte na co PC potřebuje při hraní her tiskárnu???
    Když systém nemůže nalézt uvedený soubor, znamená to, že již tiskárna nainstalována není? Máte ji? Tisknete z ní?

Pokud ji máte, pak bych patrně přeinstaloval ovladače k tiskárně.

Volání tiskárny může být periodické, nebo volání může vyvolávat jiný program než hra, kterou zrovna hrajete, v systému běží celá řada dalších procesů včetně nejrůznějších Print Service od výrobce - nástrojů většinou zbytečných, ty bych povypínal.

Volání různých procesů a knihoven mohou mít na svědomí také nejrůznější škodlivé aplikace mj. viry, proto bych systém prověřil antivirovým programem s aktuální knihovnou virových definicí, např. aktuálním AVG 7.5, Kasperskym (AV shield), McAffee Antiviry apd. Určitě bych nevynechal prověření programem Ad-Aware a můj oblíbený je SpyBot Search and Destroy ...

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Jezevec Zobrazit příspěvek
    Když systém nemůže nalézt uvedený soubor, znamená to, že již tiskárna nainstalována není? Máte ji? Tisknete z ní?

Pokud ji máte, pak bych patrně přeinstaloval ovladače k tiskárně.

Volání tiskárny může být periodické, nebo volání může vyvolávat jiný program než hra, kterou zrovna hrajete, v systému běží celá řada dalších procesů včetně nejrůznějších Print Service od výrobce - nástrojů většinou zbytečných, ty bych povypínal.

Volání různých procesů a knihoven mohou mít na svědomí také nejrůznější škodlivé aplikace mj. viry, proto bych systém prověřil antivirovým programem s aktuální knihovnou virových definicí, např. aktuálním AVG 7.5, Kasperskym (AV shield), McAffee Antiviry apd. Určitě bych nevynechal prověření programem Ad-Aware a můj oblíbený je SpyBot Search and Destroy ...
    tiskárnu používám, ovladače už jsem přeinstaloval, vir tam nemám(podle Avast!)

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Tip pro instalací ovladačů HP bez až 150MB bastlu jako jre,updatery,stav toneru etc.: dát přidat tiskárnu, připojená k tomuto počítači, zvolit port (u síťové tiskárny vytvořit nový port TCP/IP), instalace tiskárny, na CD vyhledat *.inf soubory a použít cestu dle svého nejlepšího vědomí a svědomí (drivers/czech/win2000xp nebo podobně).

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od P@pi Zobrazit příspěvek
    Zkuste vypnout "vymoženosti" tiskáren HP jako jsou různí taskbar agenti apod. Stačí přes utilitu TuneUp Utilites 2007 či rovnou z windowsů pomocí spustit => msconfig => přejděte na "Po spuštění" a povypínejte cokoliv s HP v názvu.

To samozřejmě za předpokladu, že tyto vychytávky nepoužíváte (jako 99% uživatelů). Pokud ano, co zkusit přeinstalovat ovladače?

už sem to zkusil a zatím v pohodě, díky moc

Podobná témata

1. Win 8 a tiskárna
    Od Domingster v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 20-08-2014, 21:24
  2. Tiskárny: A3 tiskárna
    Od stych v sekci Periferie
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 05-04-2012, 10:53
  3. Tiskárny: nová tiskárna?????